C Grubu M:3 | Kuzey İrlanda 0-1 Almanya | M.S | 21 Haziran - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

C Grubu M:3 | Kuzey İrlanda 0-1 Almanya | M.S | 21 Haziran

Belli oluyor renktaş konuları karıştırmandan

Artık nasıl bir görüntüyse
ClfKAGbWAAEZAkh.jpg

Bugünkü karşılaşmada Toni Kroos (121), tüm Kuzey İrlanda takımından (110) daha fazla isabetli pas yaptı.

Sizin yapacağınız pası sevsinler ne güzel 5lik maçtı

Babacan senin demeni bekliyormuş Adem reis.:)

Agzima agzima caksin, raziyim ya... Bana yinede güven vermiyor, biraz kendisini hissetirmeye baslasin. Hic komunikasyon da kurmuyor stoperler ile, hamlelerinde kararsiz duruyor. Bu mac, hic degilse kurtarmasi gereken toplari cikartti, cizgide siritmadi.

Ulan su macda Müller ilk yari buldugu 4 pozisyonun iki tanesi atsaydi, su macda 6-7´ye giderdi.

volkan = pempe panter

bir pozisyonda yaradana sığınıp uçarak topu yumruklamak istedi ıskaladı yüz üstü düştü. kalktığında ben neredeyim lan der gibi bakıyordu

İtiraf etmem gerekirse burak da iyiydi bugün.

Burak alan bulunca etkili olabiliyor. Ben Burakci degilim, ama Cenk bana bu turnava icin bir isik vermedi daha. Cenk fizik anlamda daha rahat markaj edilebilecek gibi duruyor. Burak hizli, güclü ve uzun. Bunlari lehine kullanabildigi zaman etkili olabiliyor. Rakip savunmacilari da caydirabiliyor. Teknik ekiksligi ve korkakligi olmasa, zaten cok iyi futbolcu olurdu.

Üst Alt