C. Rodriguez'den Türkiye sinyali | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

C. Rodriguez'den Türkiye sinyali

Porto'dan ayrılmak istediğini açıklayan Uruguaylı kanat oyuncusu, gidebileceği ülkeler arasında Türkiye'yi de gösterdi.

Portekiz Ligi ekiplerinden Porto'da forma giyen Cristian Rodriguez, ara transfer döneminde Spor Toto Süper Lig'de mücadele eden bir takıma transfer olabileceğini söyledi.

El Pais'e açıklamalarda bulunan Uruguaylı oyuncu, "Takımdan ayrılmak isteğimi yönetime bildirdim. Avrupa'dan pek çok kulüp benimle ilgileniyor. Rusya, Türkiye, Yunanistan ve Almanya kulüplerinin transfer çalışmalarına başladıklarını biliyorum. Bu liglerde de forma giyebilirim ancak önceliğim Premier Lig ve La Liga olacak. Penarol'den bir teklif gelmesi durumunda da seve seve ülkeme dönebilirim." ifadelerini kullandı.

Teknik direktör Vitor Pereira ile yaşadığı tartışmaya da değinen Rodriguez, "Her oyuncunun yaşayabileceği türden bir tartışmaydı. Maçın içinde olan bir olayı fazla uzattığım için uzlaşamadık. Antrenmanlara çıkmamamın bununla bir ilgisi yok. Omzumdan geçirdiğim hafif bir sakatlık var hepsi bu." ifadelerini kullandı.

26 yaşındaki Rodriguez'in adı geçtiğimiz aylarda Galatasaray ve Trabzonspor'la anılmıştı.

GOAL.COM

Cevap: C. Rodriguez'den Türkiye sinyali

gecen gün yazdim.

rodriquez

guardado

kalou

malouda

arshavin bunlarin bonswervisi yok;) hangisi gelsin?

deli oluyorum şöyle haberlere adam yunanistandan almanyadan türkiye ve rusyadan teklif var diyor ben la liga veya premier lig e gitmek istiyorum diyor sen bunu yok xxx den türkiye sinyali xxx türkiye ye göz kırptı falan diye haber yapıyorsun hey allahım ya

Reyes gidince athletico madrid ya baselden shaqiriyi alacak parasi yeterse tabi yoksa Maloudayi alacaklar.

[video=youtube;VxITkkOSrqc]https://www.youtube.com/watch?v=VxITkkOSrqc[/video]

Üst Alt