C.Ronaldo: Bir gün mutlaka Fenerbahçe | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

C.Ronaldo: Bir gün mutlaka Fenerbahçe

31ronaldo.jpg

Real Madrid’in ünlü yıldızı Ronaldo seyircisi ve atmosferinden etkilendiği Fenerbahçe için kapıları açık tutuyor

Fenerbahçelileri sevindiren ve gururlandıran haberlere bir yenisini de Real Madrid’in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo Türk gazetecilere yaptığı açıklamada ekledi. Türkiye’de en etkilendiği yerin Fenerbahçe Stadı olduğunu belirten Ronaldo, “Manchester formasıyla Fenerbahçe Stadı’nda oynamıştım. Seyirci ve ambians oldukça etkiliydi. Maçı da 3-0 kaybetmiştik. O günden bu yana Fenerbahçe’ye hayranım” dedi.

Bir gün Türkiye’ye Fenerbahçe için gelebileceğini ve bu takımda seve seve oynayabileceğini vurgulayan Ronaldo, “Roberto Carlos gibi ünlü bir futbolcunun forma giydiği bir takıma karşı kapıları kapalı tutmamak lazım” yorumunda bulundu. Eski Fenerbahçeli Tuncay için “En iyi Türk futbolcu” diyen Ronaldo, Terim’i ateşli bir teknik adam olarak tanımladı. Scolari’yi de Türk milli takımına tavsiye etti.

Kaynak: Fotospor :D

Cevap: C.Ronaldo: Bir gün mutlaka Fenerbahçe

C.Ronaldo: Ailecek Fenerliyiz. Küçükkken idolüm Rıdvan'dı. Posterini duvarıma asmıştım. Para önemli değil. Azize istesin beni koşa koşa gelirim Fener'e.

"Bir gün mutlaka Fenerbahce" altinda birsürü transfer haberler cikti )))

Fabiano, Adriano, Ronaldinho, Ronaldo...

messiden daum'un sistemine uymadıgı için vazgeçildi c.ronaldo ile pazarlıklar devam ediyor:D

En etkilendiği yer Fenerbahçe Stadyumu'ymuş.:)

Seneye Ş. Ligi'nde inşallah Madrid'i çekeriz.:) -gidersek tabi:)- Gelsin en etkilendiği yerde bir değişiklik yapalım.

Artı bir de taraftar görsün. Çok bilmiyordur anlamını.:)

Yani şu haberi yapıyorlar, yalan yapıyorlar bir de, bari mantıklı yapın da inanasımız gelsin. İnanmaya bile üşeniyorum açıkçası.:D

Allah'ın cezaları ya.Nedense hep fener'e geliyor böyle adamlar.Bunlardan bırakın gazateci olmayı,bu aptalları Manisa'ya bile yatırmazlar.

Üst Alt