C.Ronaldo'nun Düzenleyeceği Organizasyon İzdiham Nedeniyle İptal Edildi


Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in ortaklık kurduğu ve Demirören AVM'nin tanıtımı için İstanbul'a davet ettiği dünyaca ünlü yıldız Ronaldo'nun İstanbul'a geliş programında gecikme yaşanırken, Taksim İstiklal Caddesi'nde Ronaldo heyecanı yaşanıyor.Yıldız oyuncunun, saat 16.00'da geleceğini öğrenen çok sayıda vatandaş İstiklal Caddesi'nde bulunan Demirören AVM'nin önünde toplanırken, çok sayıda vatandaş ve Beşiktaşlı taraftarlar sabırsızlanmaya başladı.Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in sahibi olduğu Demirören AVM'ye gelecek dünyaca ünlü yıldız, burada taraftarlara imza dağıtacak. Ronaldo'yu görmek isteyen futbolseverler, uzun kuyruklar oluştururken, yaşanan izdihamdan dolayı bazı mağazalar kepenklerini indirdi.Taraftarlar ise dünyaca ünlü yıldız Cristiano Ronaldo'yu görmek, ondan imza almak, fotoğraf çektirmek için şimdiden birbirleriyle yarışıyor.VE RONALDO İSTANBUL'A İNDİMesut Özil, Nuri Şahin ve Hamit Altıntop'un takım arkadaşı olan, Real Madrid'in dünyaca ünlü Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo İstanbul'a geldi. Ronaldo'yu getiren özel uçak Atatürk Havalimanı genel havacılık terminaline iniş yaptı.Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in ortaklık kurduğu ve Demirören AVM'nin tanıtımı için İstanbul'a davet ettiği dünyaca ünlü yıldız Ronaldo, FIBA hava yollarına ait olan ve Demirören Grubu'nun aldığı TCDMR Kuyruk tescilli Hawker 900 xp model uçak ile Madrid'ten İstanbul'a geldi.İstanbul'a gelen Cristiano Ronaldo havalimanından helikopterle Çırağan Sarayı'na geçecek. Portekizli yıldız daha sonra İstiklal Caddesi'ne geçecek. Ronaldo hayranlarına imza dağıttıktan sonra, Yıldırım Demirören'in yatıyla Bodrum'a giderek üç günlük bir tatil yapacak.
 
Cevap: İstiklal yıkıldı! Ronaldo'yu bekliyor!..Güzel iş yaptığını sanan Demirören, ülkeyi bu hamlesiyle iyice rezil etti. Şuan Avrupa bizi Katar vs... Petrol zengini cahil ülkeler gibi görüyor.
 
Cevap: İstiklal yıkıldı! Ronaldo'yu bekliyor!..İstanbul'a gelen Cristiano Ronaldo havalimanından helikopterle Çırağan Sarayı'na geçecek. Portekizli yıldız daha sonra İstiklal Caddesi'ne geçecek. Ronaldo hayranlarına imza dağıttıktan sonra, Yıldırım Demirören'in yatıyla Bodrum'a giderek üç günlük bir tatil yapacak.ronaldo nun yerinde olmak vardi simdi:D
 
Cevap: İstiklal yıkıldı! Ronaldo'yu bekliyor!..Güzel iş yaptığını sanan Demirören, ülkeyi bu hamlesiyle iyice rezil etti. Şuan Avrupa bizi Katar vs... Petrol zengini cahil ülkeler gibi görüyor.demiroren kendi adina iyi is yapti,cebine cok iyi bir miktar girer ama ulke adina rezalet bir durum tabi.
 
Cevap: İstiklal yıkıldı! Ronaldo'yu bekliyor!..Apaçilerin dünya lideri İstanbul şubesini ziyarete gelmiş olacak o kadar.xDxD
 
Cevap: İstiklal yıkıldı! Ronaldo'yu bekliyor!..Güzel iş yaptığını sanan Demirören, ülkeyi bu hamlesiyle iyice rezil etti. Şuan Avrupa bizi Katar vs... Petrol zengini cahil ülkeler gibi görüyor.Ülkemizde yaşanan olaylara objektif bir bakış açısı ile baktığımızda, bahsettiğin ülkelerden tek farkımız petrol zengini olmayıp onlar gibi yaşamaya çalışmamızdan başka nedir?
 
Üst Alt