“C. Ronaldo’ya büyü yaptım. Bize karşı oynamayacak!” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

“C. Ronaldo’ya büyü yaptım. Bize karşı oynamayacak!”

Dünya Kupası’nda Portekiz’in rakiplerinden biri olan Gana’da, ülkesinin şansını artırmak isteyen bir büyücü Cristiano Ronaldo’ya tedavi edilemez bir sakatlık büyüsü yaptığını öne sürdü!

[attachment=10625:gana-555x358.png]

Nana Kwaku Bonsam isimli ruhani adam Real Madrid yıldızını Brezilya‘daki turnuvayı kaçırması için lanetlediğini iddia ediyor. Gana‘nın en ünlü büyücü doktoru olan Bomsam‘ın söylediğine göre antrenmanda yaşadığı sakatlık nedeniyle Portekiz‘in yarın Meksika ile oynayacağı hazırlık maçını kaçıracak olan CR7‘nin başına gelenler tamamen bir lanete bağlı:

"Cristiano Ronaldo’nun sakatlığının ne olduğunu biliyorum. Bunun üzerinde çalışıyorum. Bu konuda çok ciddiyim. Geçen hafta Kahwiri Kapam isimli çok özel bir ruhu açığa çıkartmak için dört tane köpek aradım. Bundan dört ay önce Cristiano Ronaldo üzerinde çok ciddi çalışmalar yapacağımı, oyuncunun Dünya Kupası’nı kaçıracağını ya da en azından Gana’ya karşı oynayamayacağını söylemiştim. Bu sakatlık hiçbir ilaçla iyileştirilemez. Sakatlığa neyin yol açtığını hiç kimse bulamayacak çünkü bu ruhsal bir problem."

Portekizli yetkililer C.Ronaldo‘nun kupaya kadar hazır olacağını söylüyor ancak Ganalı büyücü bu konuda iddialı gibi gözüküyor. Ballon d’Or yarışında Portekizlinin gerisinde kalan Messi belki de çareyi Gana’da aramalıydı!

“C. Ronaldo’ya büyü yaptım. Bize karşı oynamayacak!”

Ekli dosyalar

• gana-555x358.png
    gana-555x358.png
    236.6 KB · Görüntüleme: 127
Üst Alt