Caceres ve Henrique gündemde ! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Caceres ve Henrique gündemde !

Cevap: Caceres ve Henrique gündemde !

Sonlara dogru hep kiviriyorlar ya hasta oluyorum...

Totospor olmasa heycanlanacaktim.Mizah gazetesi oldugu icin ciddiye almiyoruz tabiki..Ama Caceres´i cok isterdim...

bende inanmam bu gazeteye yalniz iddia ettikleri sey cok ciddi bi sey.her konuda atarsin tutarsin ama bu konuda da atilmaz ki renkdasim.

bende inanmam bu gazeteye yalniz iddia ettikleri sey cok ciddi bi sey.her konuda atarsin tutarsin ama bu konuda da atilmaz ki renkdasim.

Fotospor´un yalanda siniri yoktur Bugra..Yani akla gelmeyecek seyler uydururlar.

Masustan yapiyorlar tabiki.Belli ki bazi seylerle alay ediyorlar..

Baska türlü aciklayamiyorum bu tür bir gazetenin varligini...

Ayrica Hollanda kampinda onlarca gazeteci var...

Göre göre Totospor muhabirleri mi görmüs?Yalan yani kisaca

Caceres G.Saray kampında! | Bu bir FOTOSPOR haberidir

Transfer dönemi her geçen gün daha da hareketleniyor. Takımlar önümüzdeki sezona güçlü kadrolarla girebilmek için yeni transferlerine imzaları attırmaya başladı.

Günün en çok dikkat çeken haberi ise Uruguaylı stoper Caceres'in gizlice Galatasaray'ın Hollanda kampına katıldığı iddiasıydı.

Türk basınında bugün yer alan satır başı transfer haberlerini sizler için derledik...

FOTOSPOR GAZETESİ (CACERES HOLLANDA'DA): Galatasaray teknik direktörü Rijkaard'ın alınmasını istediği 22 yaşındaki Caceres'in menajeriyle birlikte özel izinle sarı-kırmızılılar'ın Hollanda kampına geldiği bildirildi. Galatasaray yönetiminin birinci hedefi Caceres'i bonservisiyle birlikte alabilmek. Olmazsa o zaman kiralama formülü devreye sokulacak. Barcelona cephesini ikna etme görevi ise Rijkaard üzerine almıştı.

FANATİK GAZETESİ (BOJİNOV HAZIR): Galatasaray'da flaş gelişme... Sarı-Kırmızılı yönetimin transfer etmek istediği Valeri Bojinov, kulübü Manchester City'nin Eto'o ile Tevez'in işini büyük ölçüde bitirmesi üzerine satış listesine kondu. 23 yaşındaki Bulgar golcünün transferiyle bizzat ilgilenen Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel'in görüşmelerde aşama kaydettiği belirtilirken, temasların birkaç gün içinde netleşmesi bekleniyor.

Kaynak:www.sporx.com

Cevap: Caceres G.Saray kampında! | Bu bir FOTOSPOR haberidir

Başlığı kim değiştirdiyse koptum. :2aloh1::2aloh1:

yani biyerde sporx alay ediyo palavracı gazetelerle.adam atarda bu kadarda atarmı.acaba bu gazeteyi para veripde alan varmıdır.

Fotospor´un yalanda siniri yoktur Bugra..Yani akla gelmeyecek seyler uydururlar.

Masustan yapiyorlar tabiki.Belli ki bazi seylerle alay ediyorlar..

Baska türlü aciklayamiyorum bu tür bir gazetenin varligini...

Ayrica Hollanda kampinda onlarca gazeteci var...

Göre göre Totospor muhabirleri mi görmüs?Yalan yani kisaca

katılıyorum o yazan elemana Caceresi goster tanıyacagını bile sanmıyorum:D

Üst Alt