Cafercan geri dönsün - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cafercan geri dönsün

Cevap: Cafercan geri dönsün

Cafercan gelsin diyenin başkasının yaptığı transferleri eleştirme hakkı yoktur , bu kadar saçma sapan transfer algısı olamaz.

ya arkadaslar ikinci ligde bank asyada parlayamamıs adamın superligde galatasarayda ne işi var? cabuk parladı cabuk söndü

Cafercan gelecek dertler bitecek..

Cafercan'ı konuşmanın sırası değil diye düşünüyorum..

Sıkıntısı fizikti. O dönemler ilk izlemeye başladığım zamanlardi. Röportajı izledim de hic sucu kendine bulmamis. Halbuki rüzgarda bile ucacak bir fizigi vardi.
Arda da çok çelimsizdi yav ilk çıktığında.

Aydın da Uğur da Ferhat da

Bence sıkıntı daha çok mentaldi zira muazzam bir yetenekti; top sürer şut çeker frikik atar çalım atar vs. Bu tarz her şeyi yapan son adam Sergendi zaten.

Antepteki takımdayken Bjk karşısında ara ara yaptığı işler beni de heyecanlandırmıştı sonrasında ama gittikçe geriye gitti.

Konusunu açacaktım da fırsat bulamadım. Altyapıdan hocaları Abdullah Avcı ve Metin Yıldız'ın takımlarına gitmiş şans vermemişler. En çok onlara kızmış. "Arda Ersun Yanal'a Manisa'ya gitti. Ben Metin Yıldız'a Rize'ye gittim. Ersun piyasada Metin piyasada değil" diyor.

Konusunu açacaktım da fırsat bulamadım. Altyapıdan hocaları Abdullah Avcı ve Metin Yıldız'ın takımlarına gitmiş şans vermemişler. En çok onlara kızmış. "Arda Ersun Yanal'a Manisa'ya gitti. Ben Metin Yıldız'a Rize'ye gittim. Ersun piyasada Metin piyasada değil" diyor.

bende tam bunu söylediği yeri atıyordum

Arda da çok çelimsizdi yav ilk çıktığında.

Aydın da Uğur da Ferhat da

Bence sıkıntı daha çok mentaldi zira muazzam bir yetenekti; top sürer şut çeker frikik atar çalım atar vs. Bu tarz her şeyi yapan son adam Sergendi zaten.

Antepteki takımdayken Bjk karşısında ara ara yaptığı işler beni de heyecanlandırmıştı sonrasında ama gittikçe geriye gitti.
arda celimsiz degildi aslinda abi, fizik olarak iyi degildi ama vucut tipi gotten bacak oldugu icin kuvvetini iyi kullaniyordu

Üst Alt