Cafercan geri dönsün | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cafercan geri dönsün

Bence Cafercan'in takima geri cagirilmasi lazim. Kac aydir bu konu hakkinda konusuyorum, suan A takima alinmali diye.

Gecen sezon'un Orduspor'da kiralik olarak görev almisti. 1.yarida pek iyi oynayamamisti,S.Kaya'nin "müthis" taktiklerinin sayesinde.Hele ki Suat Kaya kovuldu,Bahri Kaya(adamin isminden emin degilim) Cafercan'da yükselise gecmisti.Iyi performansiyla Orduspor'u al kalsin playoff'lara kadar yükselmisti,ama birkac kötü sonuc sonrasi kacirdilar.

Artik A takimda kendisine yer bulur derken,yine kiralik verildi. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'da yine ilk yarida o kadar etkili olamadi(yine ve yine S.Kaya olayi)

Ama dünkü Besiktas macinda kendisini bence gayet iyi gösterdi. Lincoln'e yedek lazim,alin size yedek. Forvet'e adammi lazim,alin size Cafercan ;)

Cevap: Özer Hurmacı 6 Milyon Euro !

Lincoln kadar Teknik olan Cafercan var,ama tabii veri n oyuncu cürüsün Bank asya liginde..

Ama Cafercan yeni T.D ile yine cikisa gececektir,gecen yil orduda oldugu gibi. Suat Kaya kadar afedersiniz ama taktik bilgisi "0" olan bir T.D görmedim..

https://www.gscimbom.com/forum/45675-post14.html

Cafercan ve Özgürcan sadece gerekli olanlar.

Al sana Lincolnun yedegi!

Al Sana topu saklaya bilen ve güclü olan Özgürcan. Özgürcan Baros'dan ve Nonda'dan cook seyler ögrenebilir,hemde cok!

Özgürcan bitirici, iyi sut cekebilen ve güclü bir forvet,ama oyun zekasi ve posizyona girmekte biraz sikinti yasiyor.

Cafercan ise Lincoln kadar teknik diyebilirim. Gecen yil Bank Asya liginin 2.yarida futbolu ile bu takimda kolay kolay oynar. Sol kanatta,ortada ve adam eksikliginden sag kanatta oynadi. Cafercan'in vurus teknigi harika, adamin ayagina top cok yakisiyor. Oyun zekasi harika, attigi paslar iyidi bazilarida mükemmeldi. Cafercan kosmuyor diyorlardi, adam at gibi kostu,calisti sonunda yoruldu. Fizigi berbat denildi,ama bakin bakalim camurlu sahalarda bile ayakta kalan birkac oyuncudan birisiydi.

Böyle adamlari harcamak salakcadir..Elinde Cafercan var, yaklasik 100 milli olmus(U21 seviyesinde sadece 2-3 oynamis olmasina ragmen!!) ve yine yaklasik bü¨tun maclara kaptan olarak cikmis birisi..Al sana Lider!!

Diger tarafta Özgürcan Paf liginde her defansi rezil etmis ve rekorlari alt üst etmisti..Suan Sakaryasporda cok iyi isler yapiyor..

Bence ikiside suan A Takimda bulunmali,hele hele Aydin ve M.Güven gibi oyuncular varken.

https://www.gscimbom.com/forum/45824-post788.html

Yorum sizde :D

Cevap: Cafercan geri dönsün

Beşiktaşa attığı gol gayet güzeldi sadece Cafercan yaptı Beldeiyenin ataklarını geri kalan bütün Belediyeliler savunma yaptı:)

Cafercan'ı ben eskiden çok beğenirdim fakat bir türlü gözüne giremedi Hagi zamanında son durumu hakkında çok bilgim yok ama bu tarz yetenekli genç oyuncuları artık oynatmanın vakti geldi diye düşünüyorum...!!!

Geleceği en parlak oyuncu olarak bakardım kendisine.

Tıpkı şuan İrfaN'a baktığım gibi.

Ancak biR türlü gereken şans verilmedi ve bu saatten sonra da verileceği düşük ihtimal.

Harcandı sanırsam, Antep Belediye'ye hayıR getirsin.

ÖzgürcaN da Mehmet Güven gibi katedememiş, ikinci sınıf bir oyuncu. Golcü deniyor. Güçlü, fizikli ancak ...

Batuhan yaşındayken şans verilmeliydi, o yaştayken üzerine düşülmeliydi.

Sanırım onun da vakti geçiyor yaşı genç olmasına karşın.

Herşeyin Hayırlısı olsun.

Oğuz'lar, İrfaN'lar, Emre'ler, Gökhan'lar harcanmasınlar Cafer'ler, Mülayim'ler ve diğerleri gibi. Atıf sadece yönetime ve'yahut teknik ekibe değil elbet, gayret etmeyen, kendini gösteremeyen ya da ispatlayamayan gençlere ...

Takimda frikik atacak atam yok diyorlar,alin size Cafercan :p

Masallah herseye cözüm :)

Kewell'den cook sey ögrenebilir : ))

yönetim gecen yil 3 yil Cafercan'in sözlesmesini uzattimisti,suan 2010na kadar devam ediyor :) Insallah simdi geri gelir.

Takimda frikik atacak atam yok diyorlar,alin size Cafercan :p

Masallah herseye cözüm :)

Kewell'den cook sey ögrenebilir : ))

yönetim gecen yil 3 yil Cafercan'in sözlesmesini uzattimisti,suan 2010na kadar devam ediyor :) Insallah simdi geri gelir.

Bunu bizden daha iyi bilirler şüphesiz, kaliteli bir genç oyuncuyu kimse kaybetmek istemez gereken kıvama gelmesini bekliyorlar sanırım...!!!

ugur erdoganı bende cok begendim öz guveni yuksek ne yapması gerektigini bilir bir hali vardı

bu adamları harcıyacaklar bu kadar

ne zamanda forumda böyle yazılar görsem yazmadan edemiyorum

yaser-özgürcan

ferdi-cafercan

mehmet güven-can cihan

bunlar şimdi benim aklıma gelen küçük eşleştirmeler

Gerets bu adamı 2,3 yıl önce oynatıyordu arasıra Youtube da bir lig maçında attığı çok şık bir golü var.

Ya bazılarıda gençleri harcıyoruz diyor yaa..El insaf!!! Biz her paftan çıkanı

oynatcaksak kewell a,Lincoln e,baros a ne ihtiyacımız var.Bize oynayarak

hizmet edemeyen gençler takasta kullanılarak hizmet ediyor;)

Cafercan benim cm'deki sevdalımdı ana kadroya 17 yaşında çıkartır 18 yaşında gol kralı yapardım uzaktan muz şutlarına aşıktım fakat cm'deki gibi gerçekte gelişemedi yada o fırsat verilmedi

tabi şuan dönse 3 forvet+ yaser + özgürcan(dönecek)+serkan çalık(düzelirse) nerde oynayacak oda ayrı bir konu

Üst Alt