Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Cenk Eren’e Hapis Cezası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Cenk Eren’e Hapis Cezası

Üzdü.

B2P8UpTCUAAdLdw.jpg

20066765_753470351498804_7469945986085814272_n.jpg
Ustteki cenk eren mi

O degilde hakkatten cenk eren kim yahu fotografina baktim çıkaramadım neci bu herif. Gizemle cagatayin yancisi mi yoksa big boss bu olup gizemle cagatayin basini yakan herif mi, sherlocklari sahneye davet ediyorum

Çok emin olmamakla birlikte şunu söyleyeyim. Deniz Seki davasından biliyorum. Arkadaşım Deniz Seki’yle yakın arkadaşlar.

Bu ünlülerin çoğu kullanıyor. Dedikodu değil itiraf ediyorlar. Bunlar birbirlerine aracı oluyor. “Uğur’un kokaini Mustafa’nin kokaininden daha iyi” diyor ve Uğur’la tanıştırıyorlar. Aracı oluyor ve bu aracı olma temin etmeye giriyormuş. Bu gerçek mi yoksa arkadaşım Deniz Seki’yi savunma amaçlı taraflı mı anlattı bilemiyorum.
Hiç şaşırmadım.

Çok emin olmamakla birlikte şunu söyleyeyim. Deniz Seki davasından biliyorum. Arkadaşım Deniz Seki’yle yakın arkadaşlar.

Bu ünlülerin çoğu kullanıyor. Dedikodu değil itiraf ediyorlar. Bunlar birbirlerine aracı oluyor. “Uğur’un kokaini Mustafa’nin kokaininden daha iyi” diyor ve Uğur’la tanıştırıyorlar. Aracı oluyor ve bu aracı olma temin etmeye giriyormuş. Bu gerçek mi yoksa arkadaşım Deniz Seki’yi savunma amaçlı taraflı mı anlattı bilemiyorum.
Hiç şaşırmadım.

Pardon Türker Bey; neye şaşırmadınız?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Alayını tanıyorum. Cenk Eren de var o potansiyel ama diğer iki genç kişilerden beklemezdim. Yargikandiklarindan bile habersizim.
Genelde haluk levent in kapısını çalarlardi bu davalarda.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Haluk Levent'i borçtan alıyorlardı, icra vs.
Uyuşturucudan da alındı defalarca hemde. Zaten şuan twiter fenomenligine giden yol bir gün gene uyuşturucuyla alakalı bir tieitiyle başladı. Gene operasyonlar yapılmıştı buda "hayret beni almadılar daha" tarzında esprili bise paylaşmıştı. Devamı da geldi bu tarz paylaşımların.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tabi tabi kesin mobilden girdiğiniz için görmemişsinizdir Kaya bey :) Az için şu meredi.

Gerçekten hakkımı yiyor, günahıma giriyorsunuz. Evde Game Of Thrones izlerken televizyon karşısında uyuyakalan bir insan moduna girdim üç gündür. Bana laf atacağınıza siz cuma gününün hesabını verin. Mention attık o kadar tepki vermediniz. Zil zurna olduğunuz için görmemişsindir diye düşünüyorum.

Gerçekten hakkımı yiyor, günahıma giriyorsunuz. Evde Game Of Thrones izlerken televizyon karşısında uyuyakalan bir insan moduna girdim üç gündür. Bana laf atacağınıza siz cuma gününün hesabını verin. Mention attık o kadar tepki vermediniz. Zil zurna olduğunuz için görmemişsindir diye düşünüyorum.
Hayatım boyunca hiçbir zaman zil zurna sarhoş olmadım çünkü ayarı kaçırmayı sevmem. Çakır keyif iyidir belki biraz daha koyusu da olabilir o kadar. Beni kendinizle karıştırmayın Kaya bey!

Deniz Seki, 6 yıl 3 ay aldı 2.5 yıl yattı. Cenk Eren'le aynı ceza yani. Ona da kumpas kurmuşlar. Dizide falan oynamıştı hapisteyken...

Cenk Eren 2-3 yıl yatar, diğerleri yatmaz tahminimce.

Hayatım boyunca hiçbir zaman zil zurna sarhoş olmadım çünkü ayarı kaçırmayı sevmem. Çakır keyif iyidir belki biraz daha koyusu da olabilir o kadar. Beni kendinizle karıştırmayın Kaya bey!

Sizi kutluyorum o zaman. Sadece alkol alımında değil, bütün konularda kontrolü kaybetmemek gerekir. Kerameverdi Bey'in ithamlarına gelmeyiniz. Ben de daima kontrollü biriyimdir.

Üst Alt