Çağdaş: "Henri Bienvenü, Bir Niang Değil"


Mersin İdman Yurdu'un Basel'den transfer ettiği Çağdaş Atan, Radyospor'a Fenerbahçe'nin yeni transferi Henri Bienvenu ile ilgili açıklamalar yaptı.HENRİ BİENVENU BİR NİANG DEĞİL"Radyospor'da Özgür Sancar ile Spor Kazanı" programına katılan Çağdaş Atan, Fenerbahçe'nin yeni transferi Kamerunlu Henri Bienvenu'yu değerlendirdi. Çağdaş Atan'ın Basel'de forma giyerken sık sık karşılaştığı Young Boyslu Bienvenu'nun bir Niang olmadığını dile getiren başarılı oyuncu şöyle devam etti; " Bienvenu ile İsviçre'de sık sık karşılıklı oynadık. Fenerbahçe'nin Bienvenu'yu alması açıkçası beni şaşırttı. Bienvenu, bir Niang değil. İyi bir oyuncu ama Niang kadar kaliteli bir futbolcu değil. Niang'ın Fenerbahçe'ye sağladığı katkıyı sağlıyacağını zannetmiyorum.KONTRA ATAK OYUNCUSUTecrübeli defans oyuncusu Çağdaş Atan, Bienvenu'nun güçlü bir yapısı olduğunu ama boyunun kısa olduğu söylerken; " Güçlü, sürekli arayış içinde olan hareketli bir oyuncu. Ama boyu kısa. Hava toplarında etkili değil. Kontra atak oyuncusu. Kaliteli bir oyuncu ama Niang ile karşılaştırdığımızda etkisiz olur. Dilerim bu transfer Fenerbahçe'nin gönlüne göre olur " diyerek sözlerini tamamladı.
 
Cevap: Çağdaş: Henri Bienvenü, Bir Niang DeğilZaten sadece Fenerbahçe'liler iyi futbolcu aldıklarını sanıyolar.:lol:
 
Cevap: Çağdaş: Henri Bienvenü, Bir Niang DeğilTürk futbolundan Rıdvan virüsü temizlenmeli, şu X oyuncu Y oyuncu değil virüs cümlesinden gına geldi,beynime format atacağım bir kere daha karşılaşırsam :D
 
Cevap: Çağdaş: Henri Bienvenü, Bir Niang Değilfener çıtayı iyice düşürdü bank asya seviyesinde, yakında alex'i yollayıp ceyhun eriş'i alıcaklar :asd:
 
Cevap: Çağdaş: Henri Bienvenü, Bir Niang DeğilHarbiden mi ?Eee bize Emenike + Drogba + Niang vari birşey dediler. Hatta bizim burda çok beğendiler.Şaka mı la yoksa ?
 
Cevap: Çağdaş: "Henri Bienvenü, Bir Niang Değil"Değil tabi ama insanların göz ardı ettiği birşey var.Bu benim bu transfere iyi dememim de sebeplerinden birisidir mesela.Adam genç,Bank Asya için yaş sınırı yok.Olurda eğer FB küme düşerse,rahatlıkla oynayabilir :)
 
Cevap: Çağdaş: "Henri Bienvenü, Bir Niang Değil"Çağdaş'ın Rıdvan Dilmen'le akraba olduğu ispatlanmış bulunmakta.
 
Cevap: Çağdaş: "Henri Bienvenü, Bir Niang Değil"niyese fenere gelen her oyuncu ya dünya yildizi oluyor ya'da 2inci drogba
 
Cevap: Çağdaş: "Henri Bienvenü, Bir Niang Değil"Dianın santrafor hali işte.Hızdan başka bi numarası yok.
 
Cevap: Çağdaş: "Henri Bienvenü, Bir Niang Değil"mehmet batdal gibi bi pivot santrafor olsaydı fenerde iş yapardı bu adam :asd: fener batdal'ı almalı :lol:
 
Üst Alt