çağlar söyüncü - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

çağlar söyüncü

İşte bende kaan'a yaptığı harekete bakarak böyle dedim. Adam zaten fransa'ya golünü atarak selamını verdi. Ekstra bir şey yapmasına gerek yoktu.
Ki iki fransa maçından 4 puan çıkarmamızı sağlayan kişi kaan ayhan.

tamamen şovenizm. Birde iyi bir şey gibi Alpay ile kıyaslanıyor. Alpay o kadar yetenekli olmasına rağmen yaptığı salaklıklar yüzünden İngiltere'den kovuldu.. 2006'ya gitmemize engelledi.. EURO 2000'de çeyrek finalde bir oyuncuya olmadık yerde yumruk atıp kırmızı gördü.

ilk foto ekim 2019daki fransa maçından. ikincisi ise aralık ayında lig maçından.

üçüncüsü ise dün ki sırbistan maçından. yaklaşık 1 yılda fizik olarak baya geliştirmiş kendisini. paylaştığı videolar ve fotolara bakılırsa pandemi döneminde evde full fizik çalışmış. mart ayından sonra şişmiş herif

çağlar1.jpg

çağlar 3.jpg

çağlar2.jpg

hep bbc,sky falan seçti, kimi ciddiye aldı,kimi almadı ama şimdi "profesyonel oyuncular birliği" tarafından yılın en iyi 11'ine seçildi.

büyük iş. 5 sene önce böyle bir şeyi hayal etmezdim.

Şuan rahat 70+m piyasasi var
Rezerv ligde oynadi galiba ilk gittiginde korkunc bir gelisim hakketten

evet müthiş. Bir senede inanılmaz sıçradı. Maguire gibi ismin yerini doldurmayı geçtim, önüne geçti. Leicester eğer ŞL yapabilse çok daha yüksek piyasası olurdu ama bence şimdiden en az 60. Seneye EURO 2021 falan da var, 75'e falan giderse şaşırmam. Tabi futbol ekonomisi ne durumda olacak o da önemli.

Leicester elindeki oyuncuları çok iyi pazarlıyor, onun da etkisi var değerinde.

50 falan olabilir de 70 falan hayatta etmez normal şartlarda.

bence eder ya. Chielwell 55'e gitti, Maguire 88'e gitti, Stones 4 sene önce 60 küsür'e gitti. 1 senelik performansıyla şu an 50 olur ama bu sene de devam ettirsin 75'e gider.

ben öyle saf milliyetçi biri olmadığım için rahatça objektif söylüyorum. 90-100 etmez belki ama 75 etmemesi için bir neden yok.

bence eder ya. Chielwell 55'e gitti, Maguire 88'e gitti, Stones 4 sene önce 60 küsür'e gitti. 1 senelik performansıyla şu an 50 olur ama bu sene de devam ettirsin 75'e gider.

ben öyle saf milliyetçi biri olmadığım için rahatça objektif söylüyorum. 90-100 etmez belki ama 75 etmemesi için bir neden yok.

Para basiyorlar herifler
Maddison
Cags
Sag bekleri de fena degil onu da satarlar

Üst Alt