çağlar söyüncü - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Caner’in milli takımda kaptan olması kadar iğrenç bir görüntü uzun süredir görmedim.
Çağlar muhteşem bir stoper kemik gibi, uzun yıllar premier ligde oynar ve daha üst takımların kadrosun da yer alacaktır.

Caner’in milli takımda kaptan olması kadar iğrenç bir görüntü uzun süredir görmedim.
Çağlar muhteşem bir stoper kemik gibi, uzun yıllar premier ligde oynar ve daha üst takımların kadrosun da yer alacaktır.

Cocuk zamaninda kötü boklu SC Freiburg‘a gitti , sadece gelisme ve sürekli oynamasi icin .
Karl cocuk sorna zaten tavan yapti ve devam gelistirdi kendisini.
Ozan Kabak‘da Merih’de öyle , helal olsun
Böyle gencler iste bizi ileriye götürür.

şenol'un savunma ağırlıklı sistemi de çağlar'ı da, ozan'ı da ve hatta kaan'ı da olduğundan iyi gösterdi açıkcası. izleyebildiğim kadar leicester maçı izliyorum ve çağlar genelde daha zayıf stoper olarak gözüme çarpıyor açıkcası. tabii yaşı bir stoper için daha genç ama bu kadar vücut geliştirmişken ceza sahası içi ve dışında çok daha caydırıcı olmayı da öğrenmesi lazım açıkcası. hollanda maçında klaassen'den yediği çalım aynı beklentilerde olduğum luyi'nin rize maçında michalak isimli elemandan yediği çalımı hatırlattı bana. üst düzey stoper bilhassa ceza sahasında bu kadar kolay oyundan düşmemeli. merih'in insani karakterindeki defolar oyun karakterinin biraz önüne geçmiş gibi görünse de ben hala bu caydırıcılık özelliği sebebiyle kendisinin eldeki en iyi stoper olduğunu düşünüyorum. geri kalan 3 alternatif de çağlar'dan kaan'a kadar bir alt seviye ve üst seviyeler ama takıma ve savunmaya liderlik etme konusunda merih'in alternatifsiz olduğunu düşünüyorum. umarım esas büyük turnuvalara da merih'in olduğu kadrolarla çift stoper ya da 3'lü olarak çıkabiliriz. her ne kadar şenol'un beynini 1 maçlık çıkarsanız sahaya yine 4-2-3-1'le çıkacağı kesin olsa da.

Üst Alt