Cahil Neymar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cahil Neymar

"Barcelona’da 11 numaralı formayı geçmişte Hagi de giyiyordu. Onu tanıyor musun?" şeklindeki bir soruya ise Neymar, "Büyük bir futbolcu olduğunu biliyorum ama Hagi’yi tanımıyorum. Barça’da onun forma numarasını taşımak bir onur ve şimdiye kadar bu numara bana çok şans getirdi." cevabını verdi.

aferin

Herkes haddini bilecek..

file.php

Haginin monacoya attığı golü orta yaparken kazara atan birçok topçu vardır ama düşünerek o vuruşu yapabilen futbolcu sayısı 10 u gecmez

sent by note ????

yaw alex kim? oyunun icinde nekadar etkili oluyordu ? cikiyor duran topdan birsey yapiyordu yada 90 dakika yatip bir tane ara pasla gol attiriyordu. Hagi reyiz böylemiydi adam topu aldimi heycan basiyordu insana simdi acaba sapkasindan hangi tavsani cikaracak diye. umadik yerlerden sut cekmek, inanilmaz ara pasi atacak kadar usta bir üstad di. evet alex bir fenerbahce efsanesi baya asist ve gol atmistir ama haginin yanina yaklasamaz futbol anlaminda

Hagi Barca'da genelde 10 giyiyordu, ancak Romario ile birlikte ayni anda ilk 11 oynadiklarinda 11 numarayi o zaman Hagi giyerdi. Romario 10 numarayi kimseye birakmazdi.
Isin komik yani ise Romario Brezilya milli takimina gittiginde ise orada hep 11 numarayi giyerdi.

Üst Alt