Çakar ile Mosturoğlu Canlı Yayında Kavga Etti


Cevap: Ahmet Cakar ile Sekip Mosturoglu canli yayindaki kavga ettilerDün tarihi bir ana tanıklık ettik gerçekten böyle kavga TV'ye bir daha zor gelir.
 
Cevap: Ahmet Cakar ile Sekip Mosturoglu canli yayindaki kavga ettilerŞekip'in gerçekten ne olduğu belli, hani konuşmaya dahi gerek yok.Ama Ahmet Çakar son zamanlarda gerçekten işin suyunu iyice çıkardı. Kendini boss zannediyor sanırım, herşeyi ben bilirim sadece ben konuşurum sadece ben ezerim mantığına girmiş iyice..
 
Cevap: Ahmet Cakar ile Sekip Mosturoglu canli yayindaki kavga ettiler:lol::lol::lol:Hahahaha. :lol:Rating almayı biliyor adamlar.Şaka bir yana sonunu dinledim de A.Ç. "Aziz başkanına leke sürdün diyor."Şimdi neden belli oldu celallendiği...Arkadaşlar Aziz'i masum gösterip,suçu bu adamın üstüne yıkacaklar.Sakın bu oyuna gelmeyelim.
 
Cevap: Ahmet Cakar ile Sekip Mosturoglu canli yayindaki kavga ettilerSaglam koydu laflari Ahmet Cakar ya :) Bir erkegin duyduktan sonra intihar etmesi gereken laflardi :D"Sen önce karina layik bir adam ol Sekip" :D"Adam ol Sekip adam" :D"Sen sikeden hüküm giymis bir adamsin, tabiki ayni seviyede degiliz" :D
 
Cevap: Çakar ile Mosturoğlu Canlı Yayında Kavga EttiAhmet Çakar kontrolünü kaybetti madde olayından sonra, ilk tepkisinde haklıydı ama daha sonraki tavırları yüzünden haklıyken haksız duruma düştü biraz.
 
Cevap: Çakar ile Mosturoğlu Canlı Yayında Kavga EttiOnu bunu bilmem, ama Ahmet Cakar´la agiz dalasina giren herkes zararli cikar bu isten :)
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt