Çakar ile Mosturoğlu Canlı Yayında Kavga Etti - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çakar ile Mosturoğlu Canlı Yayında Kavga Etti

Cevap: Çakar ile Mosturoğlu Canlı Yayında Kavga Etti

[h=6]Erman Toroğlu : "1500 kişilik okula gittim. Şike nedir diye sordum. Herkes "Fenerbahçe" diye bağırdı".

[/h]

o degidle beyler, hani ridvan bir fener-ts macinda cikmamisti ya ntvsporda yuzde yuz futbol programina, hatirlalsiniz dime?

iste o gün güntekinle tartismis mac izlerken, güntekin sikeci demis fenere ahahahaqha :asd::asd::asd::asd::asd::asd:

ulan güntekini sevmeye basladim, cok sempatik geliyordu zaten :asd:

tartismislar, ridvan cikmamis programa ahahaha

güntekin kendisi acikladi bunu beyaztv de :asd:

- sekiiiiipppp

- suuuuuuuusssss

- yatar adam olur cikarim, bazilari adam olamiyo ( gibi bisey soyledi )

bu ucu efsane

"Sen şikeden hüküm giymişsin ben serbestim tabiki aynı seviyede değiliz">>> Şekip'e

"Peki sen 11 aydır şikeyi örtpas etmekten bıkmadın mı?" >>> Rıdvan'a

darısı Aziz'in başına :D

ulan 2 de bir birbirlerine anlayamadm nededi diyorlar. içipte çıkmışlar programa:asd:

aşırı rahatsız edici , iğrenç bir program, gece 2.30 da adamı aramaları, söyledikleri laflar , aşağılık davranışlar.midem bulandı cidden.ülkede herşey çok cıvık cıvık oldu.gerçi ananı al da git denen bir ülkede insanların seviyesinin ne olmasını bekliyoruz ki!

Ahmet Cakar denen serefsiz Azize'nin talimatiyla konusmustur kesin. Donegin tekidir o herif. Al birini vur otekini, hic biri 5 kurus etmez.

Millet hem bunlardan nefret ediyor, hemde yinede izliyor. Sakamisiniz yahu? Izleyen sizsiniz, soven yine sizsiniz. Sen boyle programlara prim vermezsen hic biri yayinda kalamaz, program yapamaz. Spor'dan tut siyasete kadar bu ulke'nin bu hale gelmesinde en buyuk sebep toplumdur, bunun lami cimi yok.

ben burada gordum 10 dakikasına dayanabildim valla.gece 2.30'da ne diye izlenir bu iğrençlik!

Ahmet Cakar denen serefsiz Azize'nin talimatiyla konusmustur kesin. Donegin tekidir o herif. Al birini vur otekini, hic biri 5 kurus etmez.

Millet hem bunlardan nefret ediyor, hemde yinede izliyor. Sakamisiniz yahu? Izleyen sizsiniz, soven yine sizsiniz. Sen boyle programlara prim vermezsen hic biri yayinda kalamaz, program yapamaz. Spor'dan tut siyasete kadar bu ulke'nin bu hale gelmesinde en buyuk sebep toplumdur, bunun lami cimi yok.

:yenieek: Aziz'in Şekip'e bu süreçte düşman olduğu söyleniyor. Bence dün A.Ç Aziz'in tetikçiliğini yaptı.

Hahahaha bu ne ya böyle? Gül gül öldüm :D Rasim de tam yavşak haa :D Lafları çarpıttırıp milleti birbirine düşürüyor. Koskoca adamları fırıldak gibi çeviriyor. Bu nasıl bir tartışma? Yok böyle bişey hahahaha

Üst Alt