Çakar'dan Arda'ya: "Ulan Arda! Ayı b.ku ..."


Eski hakem ve futbol yazarı Ahmet Çakar'dan gelen son twitler okuyanı şoke etti. Arda Turan için öyle bir söz yazdı ki...Eski hakem Ahmet Çakar bütün gemileri yaktı. Galatasaray hakkındaki iddiası ile ortalığı ayağa kaldırdı. Bu yüzden önce kendi gazetesindeki Hıncal Uluç ile papaz oldu sonra da ünlü futbolcu Arda Turan ile...Son olarak Arda Turan için twitterda öyle cümleler kaleme aldı ki ortalık bir hayli karışacak. Ünlü futbolcu için "Ayı b.ku" benzetmesi yaptı.Arda Turan dün akşamki Milli maç sonrasında Ahmet Çakar'a zehir zemberek mesajlar yollamıştı. Mesajı da aynen şöyleydi:"Çakar’la İstanbul'da hesaplaşacağız. Benim ülkemi ne kadar sevdiğimi herkes bilir. Söylediklerim içinden iyi niyetli olanları seçin. Bana anaam babam ‘Akıllı ol’ diyemedi, o hiç diyemez."Arda Turan'dan gelen bu zehir zemberek mesajı alan Ahmet Çakar kelimenin tam anlamıyla küplere binmiş. Twitterdan yazdığı mesajlarda "edep" sınırı da aşmış. Ünlü futbolcu için "ayı b.ku" benzetmesi yapmış. İşte o sözleri:*Arda abi ne o... Ağır abi lige soyunmuşsun. İstanbul'da benle görüşecekmişsin. Hiç gerek yok sen neredeysen ben geleyim.*Ulan Arda! "AYI BOKU İLE KAVGA ETMEZ" derler ama sen kimsin. Sen kimi tehdit ediyorsun. Bu iş "TÜM HALKLARIN ŞEHİTLERİ" lafına benzemez.
 
Cevap: Çakar'dan Arda'ya: Ulan Arda... Ayı b...kuSen nerdeysen ben oraya geleyim demiş ya çok güldüm :DAdam madrid de bu kadar ucuz olamaz bu işler.ne pislik adamsın sen.
 
Cevap: Çakar'dan Arda'ya: Ulan Arda... Ayı b...kuHiç gerek yok sen neredeysen ben geleyim.sRWxah
 
Cevap: Çakar'dan Arda'ya: Ulan Arda... Ayı b...kuBu adamın ismini bile duymaya tahammülüm yok.Tiksiniyorum.Seviyesiz.
 
Cevap: Çakar'dan Arda'ya: "Ulan Arda! Ayı b.ku ..."Ahmet çakar kendine ayı benzetmesi yapmış beyler.. :asd:
 
Cevap: Çakar'dan Arda'ya: "Ulan Arda! Ayı b.ku ..."Ahmet Çakar iyice sınırı geçti. Anlaşılan kurşuna doymamış adam...
 
Cevap: Çakar'dan Arda'ya: "Ulan Arda! Ayı b.ku ..."bide bu adama forumda yok tarafsız yok duruşunu sergilensin felan diyenler vardıalın adam duruşunu gösteriyor her seferinde
 
Cevap: Çakar'dan Arda'ya: "Ulan Arda! Ayı b.ku ..."Arda burada edebiyle susan taraf olmalı. Galatasaray eski kaptanı kendinden büyüklerle böylr kavgalar etmez. Hala Galatasaray 'lı Arda olarak bilindiği sürece olmaz.Üstelik tüm halklar konusu bence kendi hatasıdır.
 
Cevap: Çakar'dan Arda'ya: "Ulan Arda! Ayı b.ku ..."Arda artık maçlardan sonra lütfen konuşmasın,

ispanyada başarması gereken o kadar çok şey var ki,

artık bunlara konsantre ol,
 
Cevap: Çakar'dan Arda'ya: "Ulan Arda! Ayı b.ku ..."arda artik carcar konusmasan

isine endekslensen diyorumArda kendini fazla dev aynasinda gormeye basladi

Ahmet cakar gibi her ite kopege cevap verecekse
 
Cevap: Çakar'dan Arda'ya: "Ulan Arda! Ayı b.ku ..."arda nin yerinde olsam bende kafayi yerdim ama diger yandan arda sakin olmali, ve hic bu islere girmemeli, isine konsantre olup, bunlari .. etmeli.
 
Üst Alt