Çakar'dan Arda'ya: "Ulan Arda! Ayı b.ku ..." - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çakar'dan Arda'ya: "Ulan Arda! Ayı b.ku ..."

Cevap: Çakar'dan Arda'ya: "Ulan Arda! Ayı b.ku ..."

Arda burada edebiyle susan taraf olmalı. Galatasaray eski kaptanı kendinden büyüklerle böylr kavgalar etmez. Hala Galatasaray 'lı Arda olarak bilindiği sürece olmaz.

Üstelik tüm halklar konusu bence kendi hatasıdır.

sayin abdullah tasan, tüm halklar konusunda arda neden hatali?

bu ülkede bir cok halk bi arada yasiyor, askere sadece türk olanlar mi aliniyor, ordu da hic mi kürt laz vs yok?

kaldi ki ardanin söylemek istedigi, artik bu kan dursun kimse ölmesin, yani olmasi gerekeni mantikli olani söylemis, ben artik kimsenin ölmesini istemiyorum, gelmisiz 21. yüzyila hala kan akiyor, yeter artik...

sayin abdullah tasan, tüm halklar konusunda arda neden hatali?

bu ülkede bir cok halk bi arada yasiyor, askere sadece türk olanlar mi aliniyor, ordu da hic mi kürt laz vs yok?

kaldi ki ardanin söylemek istedigi, artik bu kan dursun kimse ölmesin, yani olmasi gerekeni mantikli olani söylemis, ben artik kimsenin ölmesini istemiyorum, gelmisiz 21. yüzyila hala kan akiyor, yeter artik...

Halk kelimesinin kelime anlamını öğren.

------------------------

Halkı milletten ayıran en önemli fark; halk, bir toplumda halen yaşamakta olan çeşitli toplum kesimlerini kapsamaktadır. Millet ise geçmişten geleceğe doğru belirli bir soyu ifade etmektedir. Daha milliyetçi bir ifadedir ve aynı toplumda yaşayan gruplar arasındaki farklılığı öne çıkarmaktadır

Arda'nın prim vermemesi lazım şu kendini bilmez, insan ziyanına

Arda futboluyla konuşsa daha güzel işler yapabilirdi kendini harcıyor... Az konuş futbolunu konuşsunlar arda sen böyle yaptıkca futbolun her zaman ikimci planda kalacak.

*Ulan Arda! "AYI BOKU İLE KAVGA ETMEZ" derler ama sen kimsin. Sen kimi tehdit ediyorsun. Bu iş "TÜM HALKLARIN ŞEHİTLERİ" lafına benzemez.

başlık yanlış .

bu mantığa göre , arda ayı oluyor , a.çakar da b.k ...

bence mahsuru yok .

Ahmet Çakar'ın Galatasaray nefreti depreşti. Kendisi kendi ağzından köpekler gibi kudurduğunu da söyledi. Ama atlar köpekler istediği için ölmez derler...

Arda dan Çakar a

"SUSKUNLUĞUM ASALETİMDENDİR/HER LAFA VERİLECEK BİR CEVABIM VAR/LAKİN;/BİR LAFA BAKARIM LAF MI DİYE/ BİRDE SÖYLEYENE BAKARIM "ADAM'MI DİYE

^^HZ.MEVLANA^^

arda febeli bir fubolcu olsaydı mesela selçuk volkan gökhan filan bizim taraftar o açıklamalarından sonra dümdüz giderler lanet yağdırırlardı ... ama ahmet çakar bişey demezdi ... arda bizim futbolcumuz olduğu için bir çoğu taraftar görmezden geliyor ancak ahmet çakar laf söylemiş ... aktörlerin rolleri değiştiğinde herkesin takındığı tutum değişyior tabi :

Konu ne olursa olsun ,

Kazanan ; Ahmet Çakar

Kaybeden ; Arda Turan

Ahmet Çakar çok güzel gündemi meşgul edip televizyonuna ve gazetesine reyting cebine de para kazandırdı.

Arda ise yersiz konuşmalarıyla baştan kaybeden taraf.

Futbol maçından sonra futbol konuş , bırak tüm halkları. Maalesef bu fırsatı veren sensin Arda.

Sinirden söyleyecek kelime bulamıyorum.Allah seni bildiği gibi yapsın Ahmet Çakar.Galatasarayıma 1.000.000 TL verdikten sonra Arda da sana dava açar umarım.

Ahmet çakar programlarda ki güler yüzün sayesinde değer verdik bitarafın kalktı artık işin bokunu değil bokun yağını çıkarttın

Ahmet Çakar tamamen haksız değil

Ardanın orada ne demek istediğini tüm herkes biliyor. Ama yavşaklar olanlar işine geldiği gibi anlıyor.

Yoksa çıkıp vatan millet üzerinden Ardaya sallama haddinde bulunup vatan millet sevgisi gösterenler Bu memlekete Ardanın kazandırdığını kazanmamış Ardanın kazandığınıda kazanmamıştır.

Arda Galatasaraydan ayrılışıyla hepimizi üzdü. Göönlümüzde efsane olabilecekken artık eski Galatasaray futbolcusu diye anılacak olmasıda bizleri üzdü. Ancak bu demek değil ki haklının yanında olmayacağız.

Biz her ne kadar bizi terkedip gitmiş olana kızsakta göğsünde ay yıldızı taşıyan bu çocuğa destek olacağız.

çakar adam değilsin ,sözünü tutmadın daha bikiniyi giymedin :lol:

bunlara_bi_cakmak-lazim.jpg

Halk kelimesinin kelime anlamını öğren.

------------------------

Halkı milletten ayıran en önemli fark; halk, bir toplumda halen yaşamakta olan çeşitli toplum kesimlerini kapsamaktadır. Millet ise geçmişten geleceğe doğru belirli bir soyu ifade etmektedir. Daha milliyetçi bir ifadedir ve aynı toplumda yaşayan gruplar arasındaki farklılığı öne çıkarmaktadır

ardanin ne demek istedigini sen de ben de cok cok iyi biliyoruz, artik kan akmasin, kim olursa olsun, din irk benim icin fark etmez. Artik Ölüm haberleri duymak istemiyorum, biz eger cözüm istiyorsak, Kan'i durdurmaliyiz, bu kadar basit.

Üst Alt