Çakar'dan Arda'ya: "Ulan Arda! Ayı b.ku ..." - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çakar'dan Arda'ya: "Ulan Arda! Ayı b.ku ..."

Cevap: Çakar'dan Arda'ya: "Ulan Arda! Ayı b.ku ..."

ardayı koruyun şurda şu dingillere karşı. bu dangalak nerde girdi lan twittere. twietterin bir şerefi vardı o da gitti.

@ahmetcakar1 ahmetcakar

doğru söylüyorsunuz cocugum yasında ki arda ile böyle konusmam kesinlikle dogru degil di

@ahmetcakar1 ahmetcakar

ne olursa olsun arda bana tehditvari konumus olsada ben daha yumusak cevap vermeliydim evladım yasında .olmaz ben hatalıyım üslupta

Geri Vitesss

@ahmetcakar1 ahmetcakar

doğru söylüyorsunuz cocugum yasında ki arda ile böyle konusmam kesinlikle dogru degil di

@ahmetcakar1 ahmetcakar

ne olursa olsun arda bana tehditvari konumus olsada ben daha yumusak cevap vermeliydim evladım yasında .olmaz ben hatalıyım üslupta

Geri Vitesss
bu adam önce söylüyor sonra yanlıştı diyor. bu ne doktoru acaba. ben buna ameliyat olmak istemezdim. adam bana karaciger ameliyatı yapcagına akciger ameliyatı yapar. sonra yanlış oldu diyip karaciger ameliyatı yapar.

Arda burada edebiyle susan taraf olmalı. Galatasaray eski kaptanı kendinden büyüklerle böylr kavgalar etmez. Hala Galatasaray 'lı Arda olarak bilindiği sürece olmaz.

Üstelik tüm halklar konusu bence kendi hatasıdır.

abicim, Arda hatali konusmus olabilir ama kendini hemen düzeltdi bunun halen üstüne gidilmesinin ne anlami var , insanlar hatali cümle kurabiliyor , Ardanin aciklamalarindan süphemiz var mi yok ee ozaman bizde Arda'yi tek birakmamamiz lazim , en azindan mail felan atalim , ne güzel diyorsun Galatasarayli Arda o halde bizde galatasarayli olarak birseyler yapalim , GSC olarak bir metin hazirlanabilir

Bu arada transfer döneminde de güzel bilgiler veren, hoş sohbet TRT spor muhabiri Fırat Günayer'in konuyla ilgili attığı tweet çok hoş olmuş;

"Ünlü olmak hastalık gibi birsey.Bu virüs bulaştımı kanına,popülerliği kaybetmemek için herşeyi yaptırır adama.Falcı da olursun iftiracı da.."

Arda burada edebiyle susan taraf olmalı. Galatasaray eski kaptanı kendinden büyüklerle böylr kavgalar etmez. Hala Galatasaray 'lı Arda olarak bilindiği sürece olmaz.

Üstelik tüm halklar konusu bence kendi hatasıdır.

Arda'nın açıklamasını okumadan burada Ahmet Çakar'a saldıran arkadaşlara, Arda'nın o açıklamasını okuyup, düşünmelerini ellerini vicdanlarına koyarak taraftarlıklarını unutup yorum yapmalarını rica ediyorum.

Arda Milli takımdan sonra golünü atar milli formayı öper.Bazılarına iyi kapak olur.Bu ülkede olayları karıştıran bir bölücü olarak görülmesi gereken insanları herkes biliyor Ahmet beycim..

Arda'nın açıklamasını okumadan burada Ahmet Çakar'a saldıran arkadaşlara, Arda'nın o açıklamasını okuyup, düşünmelerini ellerini vicdanlarına koyarak taraftarlıklarını unutup yorum yapmalarını rica ediyorum.

haklısın abi bende senin elini vicdanına koyup o açıklamaya bakmanı istiyorum hatta okuma, basının ne olduğu malum tekrar bir dinle, ben maç sonrası canlı dinlemiştim, arda orada tüm halkların şehit olan evlatlarına hemen peşinden türk evlatlarına diyor yaw adamın bir kelimesine takılıyor da ondan sonraki lafına niye hiç dikkat edilmiyor adamın ne demek istediği çok açık ama işte milletin derdi başka yoksa milliyetçilikle alakaları yok hata arayanların... :(

arda da hatalı,gereğinden fazla tepki veriyor.sonra futboluna yansıyor...hala değişmeye niyeti yok

Bu arada transfer döneminde de güzel bilgiler veren, hoş sohbet TRT spor muhabiri Fırat Günayer'in konuyla ilgili attığı tweet çok hoş olmuş;

"Ünlü olmak hastalık gibi birsey.Bu virüs bulaştımı kanına,popülerliği kaybetmemek için herşeyi yaptırır adama.Falcı da olursun iftiracı da.."

On numara laf. Gerçekten doğru.

Üst Alt