Çakır'ın İkinci Maçı Belli Oldu


Euro 2012'de görev alan Cüneyt Çakır'ın ikinci maçı da belli oldu. Çakır, C Grubu'nda çeyrek finalisti belirleyecek olan İtalya-İrlanda mücadelesinde düdük çalacak.cakir3_87YQU.jpg
Euro 2012'de görev alan Cüneyt Çakır'ın ikinci maçı da belli oldu. Çakır, C Grubu'nda çeyrek finalisti belirleyecek olan İtalya-İrlanda mücadelesinde düdük çalacak.Cüneyt Çakır, Euro 2012'deki ilk maçında Ukrayna-İsveç karşılaşmasında düdük çalmıştı. Maç sonrası otoriteler tarafından tam not almıştı.Gruplardaki son ve en kritik maçlarda da UEFA tarafından görevlendirilen Çakır'ın yardımcılıklarını ise Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak.C Grubu'nda çeyrek finalisti belirleyecek İtalya-İrlanda maçı, pazartesi günü saat 21:45'te oynanacak.Cüneyt Çakır'ın ikinci maçı da belli oldu
 

Ekli dosyalar

  • cakir.jpg
    cakir.jpg
    46.9 KB · Görüntüleme: 99
Cevap: Çakır'ın İkinci Maçı Belli OlduBu tip fazla olay olmayacak maçları alması iyi aslında, yüksek puanlar toplayıp göze girebilir.
 
Cevap: Çakır'ın İkinci Maçı Belli Olduİrlanda zaten elenmişti,italya da sakatlık olmasın vs diye kasmaz.Çöp maça vermişler.
 
Cevap: Çakır'ın İkinci Maçı Belli OlduBelki de bu tarz sorunsuz maçlara verip, yıpranmasını önleyip finale hazırlıyorlardır.
 
Cevap: Çakır'ın İkinci Maçı Belli OlduFinale kadar zorluk seviyesi yüksek bir maça daha verip performansına göre final oynatmayı düşünüyor olabilirler.
 
Cevap: Çakır'ın İkinci Maçı Belli OlduYönettigi maclar fos maclar diyebiliriz. Ukrayna-Isvec gayet rahatti, Irlanda zaten elenmis. Italya'da cirkeflik yapmaz. 3.Mac zor mac olur, ona göre final verilebilir aslinda.
 
Üst Alt