Çalhanoğlu ve Cengiz İddiası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çalhanoğlu ve Cengiz İddiası

4. Fatih Terim dönemi 21 Aralık itibarı ile resmen başlarken ara transfer dönemi için yapılmak istenen takviyeler de şekillenmeye başladı.

Türk oyuncu kadrosunu güçlendirmek isteyen sarı kırmızılı ekip mali açıdan çok zorlanmayacakları kiralık isimler üzerinde duracak.

HAKAN VE CENGİZ LİSTE BAŞI

Hucumda oynayacak çok yönlü isimler arayan Galatasaray Milan’da gözden düşen Hakan ve Roma da forma şansı bulamayan Cengiz’i 1.5 seneliğine kiralamak istiyor.

KONOPLYANKA VE MİRALLAS YEDEKTE

Bu isimler kadroya katılamazsa Everton’dan Mirallas ve Schalke’den Konoplyanka için şartlar zorlanacak.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

adam gibi duran top kullanan oyuncumuz yok hakan yararlı olabilir zaten milan'da da istenmeyenler listesine konmuş gelme ihtimali var.cengiz'in geleceğini zannetmiyorum.

İkisi de gelsin gelme ihtimali varsa

Ama bence Cengiz 'i kolay bırakmaz Roma onun yerine ya Mirallas 'ı almaya yada Bruma 'yı kiralamaya yönelmekte fayda var

Hakan ilk patladığında gelsin diyordum da artık istemiyorum. Çok durağan oynuyor.

Ama Milan çok ucuza bırakabilir çünkü hiç istemiyorlar artık kalmasını.

sent via GSC

Çalhanoğlu eğer çok uygun bir maliyet ile alınabilecekse gelmesini isterim, faydalı olacaktır. Cengiz ve Konoplyanka bence zor.

Kevin Mirallas' ı ise çok isterim.

Hakan, Oğuzhan malının maç kazandırdığı ligde faydalı olabilir.
Ufak meblalara gelsin. Hem geri satma şansimiz da olur.

Emre mor cengiz hamleleri de müspet.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Çalhanoğlu eğer çok uygun bir maliyet ile alınabilecekse gelmesini isterim, faydalı olacaktır. Cengiz ve Konoplyanka bence zor.

Kevin Mirallas' ı ise çok isterim.

Sonuçta bu adamın Leverkusendeki futbolu belli.

Son haftalarda kazandığımız serbest vuruşları düşündüğümde Hakan gelmesin diyemiyorum çünkü en az üçünü golle çevirmişti.

Üst Alt