California Yangınları: 110 Bin Kişi Evlerini Terk Etti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

California Yangınları: 110 Bin Kişi Evlerini Terk Etti

California'da çıkan orman yangınları sonucu aralarında çok sayıda ünlü ismin de bulunduğu yaklaşık 110 bin kişi evlerini terk etmek zorunda kaldı. Yanan evlerin sayısı yüzlerle ifade ediliyor.

Bine yakın itafiyecinin müdahale ettiği yangınlar, kuru ve sert şekilde esen rüzgarlı hava nedeniyle geniş bir alana yayıldı.

Lüks evlerin ve malikanelerin bulunduğu Bel Air bölgesindeki alevlere müdahale eden itfaiye birimleri, bu bölgedeki yangının halen kontrol altına alınamadığını açıkladı.
Bölgede evleri bulunan ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından yaşadıklarını anlatan paylaşımlar yapıyor.

Onlardan biri olan Amerikalı şarkıcı Lana Del Rey, twitter hesabı aracılığıyla, "Interstate 405'te ilerliyorum ve arabamın üzerine küller düşüyor" mesajını paylaştı.

Aynı karayolu üzerinde akşam saatlerinde ilerleyen bir araçtan çekilen görüntü 24 saat içinde 300 binden fazla kere paylaşıldı.

Çok üzücü içim yanıyor orman yangını görünce

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sen kudus Icin olan tepkilere de sacma, geri ve sig diyorsundur o yuzden istedigini dusun rdas

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tepkiler normal, ben de hoşnut karşılamadım ama Facebook veya Twitter’dan paylaşım yapıp duyar kasmak bir şey değiştirmez. Orta Doğu’daki müslüman ülkeler kadınların araba kullanıp kullanamayacağını tartışacaklarına bilime yatırım yapsalardı ABD tarafından çocuk oyuncağı gibi oynatılmazlardı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tepkiler normal, ben de hoşnut karşılamadım ama Facebook veya Twitter’dan paylaşım yapıp duyar kasmak bir şey değiştirmez. Orta Doğu’daki müslüman ülkeler kadınların araba kullanıp kullanamayacağını tartışacaklarına bilime yatırım yapsalardı ABD tarafından çocuk oyuncağı gibi oynatılmazlardı.

tipik ezik magdur "onlar ve bizler" mentalitesi.

Sadece ormanlar değil içinde yaşayan binlerce canlı da cayır cayır yanıyor. Çok üzücü bir durum. Bizim ülkemizde olanlardan bir tanesine bu sene ben de şahit oldum. Kötü bir olay.

Tokat gibi bir post.

Karsit gorus olmaktan ziyade ayni dusuncedeyiz diye belirteyim de basta sonra u donusu yapti olmayayim .

Gunumuz dunyasinda tepkilerin bir cogu sosyal medyadan veriliyor ve kimisi de basarili olabiliyor .Kudus meselesi de kuresel bir durum olabilir ,kuresel boyutta da sosyal medyadan tepki verilebilir.Bence gayet mantikli.

Sahsim adina bana uzak bir konu.

Bir digeri ise insanlar onla degil bunla ugrassa idi ,kendi ulkemiz de bile ortada hic bir bilimsel calisma olmadigi halde onlar da boyle yapsa ya demek komik bir durum ziyadesi ile.

Ypg ye silah yardimi yapmalarina sanirim sende tepkilisindir bu konuda ornegin

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Karsit gorus olmaktan ziyade ayni dusuncedeyiz diye belirteyim de basta sonra u donusu yapti olmayayim .

Gunumuz dunyasinda tepkilerin bir cogu sosyal medyadan veriliyor ve kimisi de basarili olabiliyor .Kudus meselesi de kuresel bir durum olabilir ,kuresel boyutta da sosyal medyadan tepki verilebilir.Bence gayet mantikli.

Sahsim adina bana uzak bir konu.

Bir digeri ise insanlar onla degil bunla ugrassa idi ,kendi ulkemiz de bile ortada hic bir bilimsel calisma olmadigi halde onlar da boyle yapsa ya demek komik bir durum ziyadesi ile.

Ypg ye silah yardimi yapmalarina sanirim sende tepkilisindir bu konuda ornegin

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben zaten bizim ülke mükemmel demedim. Bizde cami yapımına ve diyanete yapılan yatırımın yarısı tubitak’a yatırılsaydı olduğumuzdan çok daha iyi durumda olurduk. Zaten dikkat edersen her türlü silah ihracatını da sövdüğümüz ABD’den yapıyoruz.

Orta dogudaki musluman ulkeler hakkinda dediklerine katilmak ile beraber.... Herkes kendisinden sorumludur... Facebook dan Twitterdan duyar kasmaya calisanlara laf atiyorsun ya... Sen ne yaptin bu konuda bi aciklarmisin?

NOT:

H. Ali - Bir zulmu engelleyemiyorsaniz en azindan onu herkese duyurun

;)

Üst Alt