Call Of Duty : Black Ops (PS3/Xbox 360/PC) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Call Of Duty : Black Ops (PS3/Xbox 360/PC)

Böyle bir oyunun konusu nasıl açılmadı hayret ettim.:)

95259700.jpg

Oyunun Adı: Call of Duty: Black Ops

Türü: First Person Shooter

Geliştirici: Treyarch

Dağıtımcı: Activision

Platform: PS3, Xbox360, PC

Çıkış Tarihi: 9 Kasım 2010

Ve beklenen oldu, Treyarch daha önce söylediğimiz gibi bu Cuma yani bugün yeni oyununu gözler önüne serdi. Oyunun tahmin edildiği gibi Vietnam adı taşıyan bir isim yerine Call of Duty: Black Ops adıyla çıkması herkesi şaşırttı. Peki oyun içeriğinde Vietnam ile karşılaşacak mıyız o kısım hala sırrını koruyor.

Çıkış tarihi 9 Kasım olarak belirlenen Treyarch imzalı yeni Call of Duty'nin ilk trailer'ının bu akşam GTTV'den verileceği belirtildi.

Oyunun resmi bir siteside açıldı ve site kullanıcıları bu yazıyla karşılıyor ;

�Treyarch olarak en son yapımımızı sunmaktan dolayı çok heyecanlıyız � Call of Duty: Black Ops!"

Oyun ile ilgili bir bilgi verilmemesine rağmen elimizde net bir çıkış tarihi olması herkesi sevindirmiş olmalı. Bu akşamki ilk Black Ops trailerı için bizde sizler kadar sabırsızlanıyoruz.

İlk Trailer Yayınlandı

Call Of Duty: Black Ops Video Game, Exclusive Debut Tease Trailer HD | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com

Cevap: Call Of Duty : Black Ops (PS3/Xbox 360/PC)

Ben tek birşey anlamıyorum bu savaş oyunları nasıl PS'de oynanıyor ? :S Saçma gelir herhalde :S

Kuzen PC de oynuyor Modern Warfare 2 yi PS'de 32 33 kill yaptığımız oyunda 10 zor gördüm Klavye ve mouse ile. Çok zor oynamak Klavye ve mouse ile.

savaş oyunlarını sevmezdim ama call of duty i görünce deli gibi oynar oldum tabiki sadece bunu :D

[video=youtube;QUgneJy7QEA]https://www.youtube.com/watch?v=QUgneJy7QEA[/video]

Üst Alt