Call of Duty Warzone | Toplanma Alanı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
N11 gittigidiyor gbi yerlerde indirim koduyla havale ile 230 TL ye kadar alabiliyorsunuz oyunu. En son 450 civariydi.

GSCimbom Mobile App

@Mehmet Arslaner bu haftasonu sokağa çıkma yasağında neler içeceksin? Su, meyve suyu, maden suyu vs vs gibi soft içecekler dışında?
Beni sarmadı yav warzone. Direkt WW2 gibi oyunlarla multi oynamak daha iyi gibi.
Demiştim. :) Beni de sarmıyor bir türlü, siz indirene kadar bakayım dedim de yok yav gitmiyor bayıyor warzone. Normal mw alırsanız haber edin beraber oynarız.
N11 gittigidiyor gbi yerlerde indirim koduyla havale ile 230 TL ye kadar alabiliyorsunuz oyunu. En son 450 civariydi.

GSCimbom Mobile App
PC'yi eve götürdüysen yarın oynayabiliriz, 2-3 saat oynarım büyük ihtimalle.

Aim assist nedir aga ? Bunu çıkarmalarındaki amaç nedir ?

Ben aim geliştirmek için afedersiniz kaba etimi yırtıyorum, elemanın teki sadece zoom açıyor. Özellikle soft aim assist bildiğin hile. Adamın önüne stun granade atıyorum ve bombayı yiyor. Yanına gidiyorum direk kafaya sıkıyor o haldeyken. Killcamden izledim. Crosshair kaybolmuş, yemiş yani bombayı ama öyle bir kayıyor ki aimi çıldırtıyor insanı. Valla etmediğim küfür kalmadı.

Madem aim assist koyuyorsun, o zaman crossplay opsiyonel olsun. Konsol oyuncuları kendi arasında, biz yani PC oyuncuları kendi aramızda oynayalım. Yani anlamıyorum.

Valla bıktım. Oyun çok güzel, evet ama şu muhabbet artık soğutmaya başladı.

Aim assist nedir aga ? Bunu çıkarmalarındaki amaç nedir ?

Ben aim geliştirmek için afedersiniz kaba etimi yırtıyorum, elemanın teki sadece zoom açıyor. Özellikle soft aim assist bildiğin hile. Adamın önüne stun granade atıyorum ve bombayı yiyor. Yanına gidiyorum direk kafaya sıkıyor o haldeyken. Killcamden izledim. Crosshair kaybolmuş, yemiş yani bombayı ama öyle bir kayıyor ki aimi çıldırtıyor insanı. Valla etmediğim küfür kalmadı.

Madem aim assist koyuyorsun, o zaman crossplay opsiyonel olsun. Konsol oyuncuları kendi arasında, biz yani PC oyuncuları kendi aramızda oynayalım. Yani anlamıyorum.

Valla bıktım. Oyun çok güzel, evet ama şu muhabbet artık soğutmaya başladı.
crossplay kapatabiliyorsun bildigim kadariyla. Yani bana soruyor hep crissplay acik olsun mu diye

Üst Alt