Camiadan Duyumlar - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Camiadan Duyumlar

Ahmet bulutun bizim kapımızdan içeri girmemesi gerektiğine bende çok istiyorum.

Ancak son günlerde bayram tutumlu,cwylan çalışkan'in kulüp içinde son 2 dönemde çok pis işler yaptığını iddaa ediyor.
Ve bunu çok ciddi bir şekilde dile getiriyor.
Öyle garip garip komisyonlar almış ki aklınız durur diyor.
Üstat olay şu;

Galatasaray da 2000lerin başında ve ortasında Bayram Tutumlu son derece müspet işler yapmış daha sonra ise Ceylan Çalışkan da devreye girmiştir...Ünal Aysal dönemine kadar da bu şekilde devam etmiştir. Bu tür dedikoduları çıkaranlar Ahmet Bulut'un paralı medya çalışanları ve sportif aş içindeki komisyoncularıdır. Dikkate ettiyseniz bayram tutumlu kötü, ceylan çalışkan kötü, guido albers kötü, mustafa bakraç kötü...

Peki kim iyi? Ahmet Bulut ve Batur Altıparmak...Başka sözüm yok renktaş...

Mutsuzluğu tatmadan hep mutlu olmak istersin.
Oysa nelerin seni mutsuz ettiğini bilmeden, nelerle mutlu olacağını nasıl bilebilirsin ?

Kaynak:Osman SEDEN

Cem Akdağ ile anlaşmışız, hayırlı uğurlu olsun...Yelloz Marina'yı eurocupı aldı diye destekleyenlere bilgi Cem Hoca da eurocupı türkiyenin ilk avrupa kupası olarak 2009'da almıştı kendisi...

Surekli ayni isimler donup duruyor , ergin ataman , cem akdag , murat ozyer , oktay mahmudi

Sayi cok olunca goze batmiyor ama bak bazilari obradovic i aliyor istikrarla tutuyor takimin basinda

Ki 4 senede 3 sampiyonluk kacirmasina ragmen

:D:D

dernekte öğrendim dediğin kahvede okey oynarken asporda eto gsde haberi üzerine aranızda etoda iyi olur ha diye konuşup daha sonrada buraya gelip eto-gs hikayesi uydurup derneklerden duydum ve kendim gördüğüm haberlermi diyosun reis

:D:D

dernekte öğrendim dediğin kahvede okey oynarken asporda eto gsde haberi üzerine aranızda etoda iyi olur ha diye konuşup daha sonrada buraya gelip eto-gs hikayesi uydurup derneklerden duydum ve kendim gördüğüm haberlermi diyosun reis
Bir önceki yazdığım Galatasaraylı Sporcular Derneği...Ben eto-gs filan diye bir şey demedim ki? Ayrıca yaz dedin ya duyum olarak gerçekleşen yazacaksın bir şenol güneş yazmışsın dedin ya bu başlığa linkleri girdim...Aynen dediğin gibi önce söylemişim ve doğru çıkmış hürmetler...

Surekli ayni isimler donup duruyor , ergin ataman , cem akdag , murat ozyer , oktay mahmudi

Sayi cok olunca goze batmiyor ama bak bazilari obradovic i aliyor istikrarla tutuyor takimin basinda

Ki 4 senede 3 sampiyonluk kacirmasina ragmen

Hep aynı isimlerin etrafında dolaşılması cidden büyük problem, ama problemin sebebi değil sonucu. Berbat planlamalar, getirilen hocanın komple şubeye liderlik etmek sorunda kalması, vs. Hem hocalar yıpranıyor, hem yönetim destekli olmayan planlamayı yapmak için koçluk çok yeterli bi pozisyon değil.

Bundan tamamen ayrı olarak, Cem Akdağ akademik değerde bi koç. Basketbolun bugün geldiği noktayı çok uzun süre önce oynattığı takımlarda denemeye başlamış bi koç. Çok değerli.
Ama şu an planlama dahilinde mi getiriyoruz? Yoksa günü kurtarmak için mi? Cevabı çok zor değil, günü kurtarmak için. Olur da yönetim basketbolda gerçek bi yapılanmaya gitme kararı verirse o yapılanmanın başında Cem Akdağ ve Oktay Mahmuti olmasını çok isterim.
Ama öyle olacağından en ufak bi umut dahi duymuyorum. Oktay ve Cem Hocaların da gazları bitecek, yıpranacaklar. O zaman da Ergin Ataman, Ekrem Memnun, vs. gelecek.
Murat Özyer'i bunların dışında tutuyorum. O cidden çok düşük seviye bi basketbol insanı.

Bu dedigim tepki cekebilir ama obradovic kanimca rakibin antrenoru de olsa bu saydigimiz 4 ismi de basari, deneyim ve basketbol piyasasindaki yeri acisindan cebinden cikarir

Malesef

Hep aynı isimlerin etrafında dolaşılması cidden büyük problem, ama problemin sebebi değil sonucu. Berbat planlamalar, getirilen hocanın komple şubeye liderlik etmek sorunda kalması, vs. Hem hocalar yıpranıyor, hem yönetim destekli olmayan planlamayı yapmak için koçluk çok yeterli bi pozisyon değil.

Bundan tamamen ayrı olarak, Cem Akdağ akademik değerde bi koç. Basketbolun bugün geldiği noktayı çok uzun süre önce oynattığı takımlarda denemeye başlamış bi koç. Çok değerli.
Ama şu an planlama dahilinde mi getiriyoruz? Yoksa günü kurtarmak için mi? Cevabı çok zor değil, günü kurtarmak için. Olur da yönetim basketbolda gerçek bi yapılanmaya gitme kararı verirse o yapılanmanın başında Cem Akdağ ve Oktay Mahmuti olmasını çok isterim.
Ama öyle olacağından en ufak bi umut dahi duymuyorum. Oktay ve Cem Hocaların da gazları bitecek, yıpranacaklar. O zaman da Ergin Ataman, Ekrem Memnun, vs. gelecek.
Murat Özyer'i bunların dışında tutuyorum. O cidden çok düşük seviye bi basketbol insanı.
Aynen üstat son yorumuna tamamen katılıyorum ve benzer öngörülerde bulunmuştum hem galasözlükte hem de galatasaray sözlükte...Sonunda Ekrem Memnun-Ergin Ataman-Sedat İncesu Üçlüsü yeniden buluşacak ama bu kez Aslantepe Kapalı Spor Salonu ile ki bu buluşma 2019-2020 Sezonu olabilir...Bu kez Can Topsakal denen şerefsiz de olmayacak :)

Bu dedigim tepki cekebilir ama obradovic kanimca rakibin antrenoru de olsa bu saydigimiz 4 ismi de basari, deneyim ve basketbol piyasasindaki yeri acisindan cebinden cikarir

Malesef
Ergin Ataman'ın Obradovic'e totalde üstünlüğü var birebir de...Daha yılbaşında kendisi sekizinci, obradovic ise birinci olarak playoffa girip türkiye kupasını kazandı...

Üst Alt