can büyük - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

can büyük

Eğer doğruysa makul bir karar vermiş. Birbirini dilleyen birkaç tane kekonun forumda terör estirmesi sonucunda bırakma kararı almış olmalı.

Onun adına sevindiğim bir durum olur açıkçası, burada görmeye değer çok şey kalmadı maalesef ortalık kalitesiz troll kaynıyor forum yönetiminin bu tercihini anladığım gibi kendisi bu kararı almasını da anlıyorum, insanları tahrik edip sürekli gereksiz tartışma yaratan tiplerle konuşmak için nasıl bir motivasyon sahibi olunur bilemiyorum açıkçası. Takım iyi gittiği ve alışkanlıktan ötürü şu an çok takmıyorum en azından mümkün olduğunca az yazmaya çalışıyorum kendi adıma çünkü hep aynı sığ geyikler aynı tipler tarafından.

Yahu adam bir iki dakika önce konulardan birinde mesaj atmış, bu işten ne gibi bir zevk alıyorsunuz koca koca adamlar anlatın da bizde bilelim.

Gittiğim yok buradayım.

Aydın darılma gücenme ama sen yokken buralar daha güzeldi o kadarını söyleyeyim.

sent via GSC

Gittiğim yok buradayım.

Aydın darılma gücenme ama sen yokken buralar daha güzeldi o kadarını söyleyeyim.

sent via GSC

BOSVER can konyalı oldugunu bılıyorum o yüzden senın adına mevlanadan bunu atayım

201410876662.jpg

Üst Alt