Can Çobanoğlu: "Pazartesi Günü Herşey Netleşir" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Can Çobanoğlu: "Pazartesi Günü Herşey Netleşir"

news_manset_resim_989_CanCobanoglu002.jpg

Kupadan elenen Cim Bom'da operasyon başladı. Sezgin gitti, Adnan Polat bu görev için bilindik bir isme teklif götürdü...

Kabus gibi günler geçiren Cim Bom'da, sportif direktör Adnan Sezgin'in kulüple bağları koptu.. Başkan Adnan Polat boşalan koltuk için ilk düşündüğü isme resmi teklif götürdü...

Can Çobanoğlu'na teklif

Milli takım eski menaceri Can Çobanoğlu'na resmi teklif yapıldı... Başkan Polat, Can Çobanoğlu'na, "Dışarıdan eleştirmek kolay. Gel işin başına geç" teklifi yaptı

Galatasaray'ın, önceki gece Gaziantepspor'la berabere kalarak Türkiye Kupası'ndan elenmesi ve daha mart ayının başında hedefsiz kalması, kulüpte olağanüstü hal ilan edilmesine neden oldu.

Adnan Polat başkanlığındaki yönetim, dün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde olağanüstü toplantı gerçekleştirdi. Başkan Polat'ın, kritik toplantıya, muhalif üyeler Mehmet Helvacı, Doğan Yalçınkaya ve Vedat Eşkinat'ın katılmasını engellemek için, "Futbol A.Ş. toplanacak" çağrısı yaptığı öğrenildi.

Toplantıda Başkan Polat dışında Işın Çelebi, Ali Haşhaş, Murat Yalçındağ ve Emir Sarıgül hazır bulundu.

Üyelerin sportif direktör Adnan Sezgin'in göreve devam edip etmemesi yönünde oylama yaptığı ve Murat Yalçındağ dışındaki isimlerin, "Gitsin" yönünde tercih kullandığı öğrenildi. Bunun üzerine karar Sezgin'e iletildi. Sezgin de basına istifa ettiğini açıkladı.

Çobanoğlu süre istedi

Polat'ın, toplantı biter bitmez Adnan Sezgin'in yerine düşündüğü ilk isim olan Milli Takım eski menaceri Can Çobanoğlu'na teklif yaptığı ortaya çıktı.

Başkan'ın, Çobanoğlu'nu arayarak, "Bizleri eleştiriyorsun. Dışarıdan eleştirmek kolay. Gel sen de elini taşın altına koy ve işin başına geç" dediği öğrenildi.

Çobanoğlu'nun ise Başkan Polat'tan düşünmek için süre istediği, camiadan gelen baskıları da göz önünde bulundurarak, göreve başlamaya sıcak baktığı kaydedildi.

Öte yandan sezon sonuna kadar görevde kalıp kalmayacağı merak edilen Gheorghe Hagi'nin aynı saatlerdeki antrenmana geç çıkması merak uyandırdı. Rumen teknik adam, Florya'da yapılan çalışmanın son 20 dakikasına katıldı.

Spor: Polat Sezgin'in alternatifini buldu! haberi, Galatasaray, Adnan Polat, Adnan Sezgin, Hagi, Cem Çobanoğlu, Süper lig

Cevap: Polat Sezgin'in alternatifini buldu!

haldun üstünel dönmez bi daha. onu unutun. can çobanoğlu olabilir büyük olasılıkla

Hakan şükürle arası açık bu adamın.ileriye dönük düşünürsek,hakan şükür seneye takıma katılır.bu adam olmaz.

Ya bırakın ne getirmesi kendınin gitmesi gerek birini getirmesi değil.. Nasıl bı baskan çıktı bu Adnan Polat yaa..

Getirin kardeşim Abdürrahim ALBAYRAK'ı.Herif herşeyini veriyor Galatasaray için. Ne Çobanoğlu'su.

Hiç sanmıyorum..Can cobanoğlunu beğenirimde..Bu yönetime kimse kimse kolay kolay girmek istemez..

Abdürrahim Albayrak yine girsin yönetime ilk başta adamı almadın çıkardın..Delimi sandınız adamı,Albayrak başkan başkan adayının listesinde girer..

Polat'ın gideceği yok eğer elini ayağını futboldan çekip bütün işi gelecek kişiye bırakacaksa tüm yetki tek kişiye bırakalabilir.(Sadece kulübün Yönetimsel işlerine yoğunlaşacak)

Can ÇOBANOĞLU fenerli mi değil mi bilmiyorum ama eğer gelirse bu işi hakkıyla yapacağına inancım tam.

Albayrak ile Çobanoğlu arasında baya bir fark var sen Albayraktan futbolcular ile ilgilenmesini,teknik heyet ile sürekli görüşmesini isteyebilirsin ama kesinlikle tam yetkili Maneger yapamazsın.

Albayrak gelip Çobanoğlu'nun yetkisi dahilinde sadece A takım işleri ile ilgilenebilir ama bunuda kendisi kabul etmez.

...Benim Türkiye’de bütün statlara gittiğim zaman saygı gören, bir de hangi takımlı olduğumu bilinmeden, sen bizim takımdansın denilen bir duruşum var. Fenerbahçeliler beni Fenerbahçeli biliyorlar. Beşiktaşlılar Beşiktaşlı biliyor, Galatasaraylılar Galatasaraylı biliyor. Sivaslılar Sivaslı biliyor. Sakarya doğumluyum, ailem Trabzonlu. Diyarbakırlılar Diyarbakırlı biliyor. Ben bunu da korumak için çok çaba sarf ettim. Sadece doğruları söyledim. Kafamın arkasında bir hesap yapıp, söyle konuşursam, şu yakınlaşır, şuna yakınlaşırsam da şöyle olur diye düşünmedim. Hep spor kamuoyunda doğruları paylaştım. Her şeyi çok samimi anlattım. Katiyen de hiddete dönüşecek mesaj vermedim...

Bu adam kesinlikle Fenerli, en azından potansiyel Fenerli... Galatasaraylı Galatasaray'ı en sonda anmaz. ;)

Biz adnan sezgini fenerli olmakla suçlarken başka bir fenerliyi daha bu kulübe getirirse Adnan polat içinde fenerli olduğuna inanmaya başlarım. Abdülrahim albayrak yada onun gibi gerçek bir Galatasaraylıyı bul başkan. Bu kadarmı beceriksizsin yoksa planlımı çalışıyorsun. Bu adamda gelirse seneye bugünleride arar oluruz...

Can Cobanoglu Galatasarayli diye biliyorum. Cünkü gecmis yillarda da ayni teklif yapilmisti. Özhan Canaydin zamaninda galiba.

Fenerlininne isi var la bizde ???

Zaten Polat Fenerli gibi davraniyo...

Hiç bir yerde fenerlidir ibaresi yok.Ama gelirse de hakkını verir.Milli takımlarda da çok iyi çalışıyordu.Ama gene de İnşAllah fenerli değildir.

Oyuncularla iletişim açısından ( Özellikle Arda için ) Hakan Şükür gelmeli. Ama bu yönetim ile gelir mi? Gelmez. Gelecek senenin plan ve programını şu an bu isimlere emanet edilebilir. Tugay ve Cüneyt Tanman. Yeterli olur mu? Bilmiyorum. Anlık çözüm bu gibi.

haldun ustunel federasyon da gorev yapan lutfu aribogan i getirecekti daha once.

Oyuncularla iletişim açısından ( Özellikle Arda için ) Hakan Şükür gelmeli. Ama bu yönetim ile gelir mi? Gelmez. Gelecek senenin plan ve programını şu an bu isimlere emanet edilebilir. Tugay ve Cüneyt Tanman. Yeterli olur mu? Bilmiyorum. Anlık çözüm bu gibi.

bence yurekli , guclu ve guvenilir bi yonetim altında Tugay'ın hoca olması iyi olabilir. zaten suandan itibaren 1.5 yılımız gitti... Aynı portoda oldugu gibi içimizden birine emanet edebiliriz takımı.. eskileri tekrar tekrar denemektense Tugaya yatırım yapmayı yeglerim.. ama tabi sole bişey var ki en onemlisi bu ; Tugaya kesinlikle hiçkimse 2 sezon dokunmamalı.. bu yonetimin yaptıgı gibi arkasındayım diyip 10 gun sonra kovmamalı..

Üst Alt