Can Çobanoğlu: "Pazartesi Günü Herşey Netleşir" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Can Çobanoğlu: "Pazartesi Günü Herşey Netleşir"

Cevap: Polat Sezgin'in alternatifini buldu!

can çobanoğlu nerden çıktı hangi takımı tuttuğu belli olmayan adamın ne işi var bizde hey allahım ya..... böyle saçmalık olmaz olamaz.... biz bu takımda artık gerçek sapına kadar GALATASARAYLILARI istiyoruz....

can çobanoğlu nerden çıktı hangi takımı tuttuğu belli olmayan adamın ne işi var bizde hey allahım ya..... böyle saçmalık olmaz olamaz.... biz bu takımda artık gerçek sapına kadar GALATASARAYLILARI istiyoruz....

Profesyonel adamlar istiyordunuz Galatasaray´in basinda. Ayrica Fenerbahceli olduguna dair bir bilgi var mi? Adi senelerdir Galatasaray´la anilan bir insanin Fenerbahceli olduguna ihtimal vermiyorum. Özhan Canaydin zamaninda da Can Cobanoglu´na teklif götürülmüstü cünkü. Iyi hatirliyorum. Merak ediyorum acikcasi, Fenerbahceli olduguna dair kanit gösterebilirmisiniz?

Not: Bende Fenerli adam istemem ama sapina kadar Galatasarayli mu olsun? Chelsea´li, Barcelona´li adama birsey demiyorduk hatirladigim kadariyla :D

Profesyonel adamlar istiyordunuz Galatasaray´in basinda. Ayrica Fenerbahceli olduguna dair bir bilgi var mi? Adi senelerdir Galatasaray´la anilan bir insanin Fenerbahceli olduguna ihtimal vermiyorum. Özhan Canaydin zamaninda da Can Cobanoglu´na teklif götürülmüstü cünkü. Iyi hatirliyorum. Merak ediyorum acikcasi, Fenerbahceli olduguna dair kanit gösterebilirmisiniz?

Not: Bende Fenerli adam istemem ama sapina kadar Galatasarayli mu olsun? Chelsea´li, Barcelona´li adama birsey demiyorduk hatirladigim kadariyla :D

boşverin profesyoneli falan hiç bi zaman profesyonelden yana değildim.. profesyonel dedikleri aslında işin o..pusu oluyor :D sezgin profesyoneldi de ne faydası oldu bize... profesyonel koltuğunu gerçek galatasaraylı galatasarayı düşünür... örnek model cruff ve bachembauer modeli yani kulübün içinden efsaneler olmalı

Radyospor'dan Özgür Sancar'a konuşan Çobanoğlu, henüz hiçbir şey net değil. Oturup konuşmamız gerekiyor. Beklentiler ve fikirlerin çakışması; bu doğrultuda ortak bir aklın üretilmesine ihtiyaç var. Sanırım, pazartesi günü her şey netleşir" dedi.

Böyle dediyse gelir beyler....

Gelen gideni aratır lafı boş bir laf değil. Adnan Sezgin'i çok aratacaklar.

Cevap: Can Çobanoğlu l Pazartesi Netlik Kazanır !

Radyospor’dan Özgür Sancar’a konuşan Çobanoğlu, henüz hiçbir şey net değil. Oturup konuşmamız gerekiyor. Beklentiler ve fikirlerin çakışması; bu doğrultuda ortak bir aklın üretilmesine ihtiyaç var. Sanırım, pazartesi günü her şey netleşir" dedi.

Cevap: Can Çobanoğlu l Pazartesi Netlik Kazanır !

Radyospor’dan Özgür Sancar’a konuşan Çobanoğlu, henüz hiçbir şey net değil. Oturup konuşmamız gerekiyor. Beklentiler ve fikirlerin çakışması; bu doğrultuda ortak bir aklın üretilmesine ihtiyaç var. Sanırım, pazartesi günü her şey netleşir" dedi.

Potansiyel Adnan Sezgin adayımı nasıl biridir bi halt yok hakkında?

Cevap: Can Çobanoğlu: "Pazartesi Günü Herşey Netleşir"

Gerekirse Tugay'da Sportif Direktörlük görevine alınabilir..Gelecek sene Yardımcı hoca olarak kalmayacaksa..Can cobanoğlu iyidir..

Ligimizde bu işleri Can Çobanoğlu Ve Süleyman Hurma iyi yapar..Bakalım ilerleyen günlerde neler olacak.Takım muhabbetinide bu kadar abartmayın.

yav bu adam gerçekten galatasaraylı mı ? ben bu adamın galatasaraylı olabileceğini aklımdan bile geçirmedim... kesin ya fenerli yada bjk lidir diyordum.. bende bıraktığı izlenim bu

benim bildigim bu adam besiktasli.. coktandir is yapmiyor,bizde idare edecegini sanmiyorum.

Üst Alt