Can Topsakal: "Lucescu, teklifimize sıcak bakıyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Can Topsakal: "Lucescu, teklifimize sıcak bakıyor"

vanika_s8.png.jpeg

Galatasaray'da yönetici Can Topsakal, Rumen teknik adamla buluştuktan sonra ilk açıklamayı yaptı.

Rumen teknik adam Mircea Lucescu'nun, Galatasaray'ın yaptığı genel koordinatörlük teklifine olumlu yaklaştığı bildirildi.

Rumen teknik adamla dün Bükreş'te özel bir görüşme yapan Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreteri Can Topsakal, yaptığı açıklamada, Lucescu'nun tekliflerine sıcak baktığını söyledi.

Yaptıkları görüşmede planlarını deneyimli teknik adama aktardığını dile getiren Topsakal, "Lucescu, teklifimize olumlu yaklaştı. Takımla ilgili detaylı bilgi talep etti ve 3-4 gün süre istedi. Önümüzdeki hafta başında sonuç netleşmiş olur." diye konuştu.

Lucescu'ya, teknik direktör Igor Tudor üzerinde genel koordinatörlük görevi önerdiklerini söyleyen Can Topsakal, Tudor'un bu çalışmalarla ilgili görüşü konusunda ise, "Tudor yönetimin bu fikrine olumlu bakmasa, zaten bu yeni organizasyon yapısı için görüşmeleri yapmazdık." yorumunda bulundu.

Takimla ilgili bilgi isteyince bizimkiler napti acaba :)

-Yanimizda da bisey yok ki napsak?
Topsakal bey biz sadece sozlesme ornegi getirdi he birde gs dergisi var olur mu ?
-tamam ver. Ulan bu gecen yilin bee neyse al luce okursun

Ve luce gulumser sizinle cok isiimiz var iq der

bunların lig başlayana kadar tudoru kovacağı yok bari lucescu tudorun üstünde olsun. zaten tudor lig başladıktan sonra en fazla 4-5 haftaya batırır takımı hemen yerine lucescuyu getiririz uyum sorunu da olmaz zaman kaybı da olmaz

Son düzenleme:
FT gelecek diye korktular.lucescu yumuşak başlı ne derseniz ses çıkarmaz tabi.bu yönetime FT lazım.göruruz sonra özbek kardeşleri.

Galatasaray'ın bu zamana kadar böyle bir ihtiyacı yoktu. Demek ki Tudor'da bir sıkıntı var ki üst akıla ihtiyaç duyuluyor. Basın şu egoist herife tekmeyi getirin Adanalıyı.

Takimla ilgili bilgi isteyince bizimkiler napti acaba :)

-Yanimizda da bisey yok ki napsak?
Topsakal bey biz sadece sozlesme ornegi getirdi he birde gs dergisi var olur mu ?
-tamam ver. Ulan bu gecen yilin bee neyse al luce okursun

Ve luce gulumser sizinle cok isiimiz var iq der
Niye takımla ilgili bilgi verilmesin

Galatasaray'ın bu zamana kadar böyle bir ihtiyacı yoktu. Demek ki Tudor'da bir sıkıntı var ki üst akıla ihtiyaç duyuluyor. Basın şu egoist herife tekmeyi getirin Adanalıyı.

çok ilginç gerçekten luce nerdeyse 1 aydır boşta daha yeni terim istifa edince luceyle ilgilenmek akıllarına geldi ilgilenen herifte ergin ataman düşmanı denyo.

FT gelecek diye korktular.lucescu yumuşak başlı ne derseniz ses çıkarmaz tabi.bu yönetime FT lazım.göruruz sonra özbek kardeşleri.

hocam katılıyorum yorumuna ama bunlar luceyi yumuşak başlı sanıyorsa yanılıyorlar alakası yok luce adwocatt gibi açık sözlü çat çat yüze vuran bir adam 2002 şampiyonluğunda yönetim hakan ünsalı v.s kadro dışı bırakınca medya önünde inanılmaz eleştirmişti kovacaktı o zamanın yöneticileri luceyi az daha terimle görüştüler ama olmadı özhan başkanla döndü terim.

haklısın renktaş.bunlar öyle sanıyor.bjk ye de atlar köpek ler istediği için ölmez diye tarihi kapak takmıştı..lucescu çok ıyı hoca ama FT bu yönetim federasyon fikret,aziz vb vb hakkından daha iyi gelir.
hocam katılıyorum yorumuna ama bunlar luceyi yumuşak başlı sanıyorsa yanılıyorlar alakası yok luce adwocatt gibi açık sözlü çat çat yüze vuran bir adam 2002 şampiyonluğunda yönetim hakan ünsalı v.s kadro dışı bırakınca medya önünde inanılmaz eleştirmişti kovacaktı o zamanın yöneticileri luceyi az daha terimle görüştüler ama olmadı özhan başkanla döndü terim.

Üst Alt