Cana Galatasaray İçin 4 Kulübü Reddetti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cana Galatasaray İçin 4 Kulübü Reddetti

Cevap: Cana Galatasaray için 4 klubü reddetti

salman arkadaşım sen milleti provakate etmeyemi çalışıyorsun sen git mantı felan yee .:asd:

ama salman şöyle düşündü diye tamin ediyorum cana'nın yerine kaleyi uzaktan görebilen bir ön libero düşündü diye tahmin ediyorum

Yoo, ben sadece Cana nin yerinde olsam bende gitmezdim dedim, bu kadar.

O takimlarda yillik 1 milyon alir en fazla, burda 2 milyon aliyor, sen gider miydin?

hem Galatasaray'lıyım hem 2 milyon alıyorum niye gideyim :asd: ama herşeyin para olmadığını futbolcular artık gösteriyor bee salman tabi para için yapmayacağı şey olan futbolcularda var ama çoğu kariyeri önde tutuyor.

hem Galatasaray'lıyım hem 2 milyon alıyorum niye gideyim :asd: ama herşeyin para olmadığını futbolcular artık gösteriyor bee salman tabi para için yapmayacağı şey olan futbolcularda var ama çoğu kariyeri önde tutuyor.

Cana Galatasarayi seviyordur, bende inaniyorum buna, cünkü ben cok kisiyi taniyorum Türk olmadiklari halde Galatasarayi destekleyen, Galatasarayi seven, müsülman, hristiyan denemedn ... Buna itirazim yok ki, seviyordur Galatasarayi ama ben ekonomik yönden baktim, öyle konustum. Yoksa Cana yalan söyliyor, Cana bizi kandiriyor falan dedigim yok asla.

Cana’yı 8 yıldır tanıyorum. PSG’de oynarken benden Galatasaray forması istedi. Loric böyle bir futbolcu. Galatasaray tarihini çok iyi biliyor; ne için geldiğini çok iyi biliyor. Sunderland’te aldığı parayla Galatasaray’da aldığı para aynı. Herkesin bir hayali vardı. Onunki de Galatasaray’da oynamaktı. Evine yakındı. Kesin kararlı olarak geldi. Galatasaray’ı kötü günlerde bırakıp gitmem. Babası Agim Cana’dan dolayı Galatasaray’a hep sempati duydu” dedi.

Helal olsun. Bize böyle adamlar lazım. :)

Cana Galatasarayi seviyordur, bende inaniyorum buna, cünkü ben cok kisiyi taniyorum Türk olmadiklari halde Galatasarayi destekleyen, Galatasarayi seven, müsülman, hristiyan denemedn ... Buna itirazim yok ki, seviyordur Galatasarayi ama ben ekonomik yönden baktim, öyle konustum. Yoksa Cana yalan söyliyor, Cana bizi kandiriyor falan dedigim yok asla.

valla bende makarasına cevap yazmıştım sana :D ama isterse yalan söylesin isterse sevmesin para ile ilgili olsun gelmesi ben adamın oyununa bakarım adam yüreğini ortaya koyuyormu benim için bitmiştir. hatta bu sözleri aydın yılmaz söyleseydi ölümüme Galatasaray lıda olsa yol verirdim dedikleri ila sahada içindekiler uyuşmuyor.

Bazı avrupa yüzü görmemiş angutlarda cana için bank asyadan 50 tane bulurum türkiyede çok felan diyorlar :D

Rıdvan Dilmen, Sergen Yalçın'ın yorumları akla geliyor insanın, Bank Asya'dan 50 tane bulurlarmış, bir kere bu adam cin gibi, akıllı ve 90 dakika boyunca oyundan kopmayan bir adam, nasıl karşılaştırırlar bank asya futbolcularıyla.

aslantepe'de ilk golü atıp tarihe de geçti aslan seviyoruz seni

Cevap: Cana Galatasaray için 4 klübü reddetti

Cana gibi hem aidiyet duygusu ile oynayan hem de bu klubü seven futbolcu zor buluruz.Bazıları halen gitsin diyorlar, vefasızlığı bırakın.Bu adama sahip çıkmak taraftarlık görevidir.

En önemli özelliği;

Konsantrasyon!.jpg

Zapata haric tum yabanci oyuncularimiza sempatim var.

Kewell ve Baros'un yeri hepimizde ayri olsada Cana sonradan gelmesine ragmen kendini sevdirdi kerata :eek:

Üst Alt