Cana orta saha'da Neill defans'ta, Hagi gitti dertler bitti degil mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cana orta saha'da Neill defans'ta, Hagi gitti dertler bitti degil mi?

Cevap: Cana orta saha'da Neill defans'ta, Hagi gitti dertler bitti degil mi?

Zapata'yı babam istemedi bu takıma. Yani ancak babam isterdi o adamı da. Fenerbahçe'li çünkü benim, bir Fener'li ancak Zapata'yı alır bu takıma.

Hagi'den başka Zapata adında kaleci bilen bir adam daha yok o takımda, geçiniz bi zahmet.

Kadromuzda ki oyuncularımızın özelliklerini kullanmasını bilmiyoruz. Salakça belli şablonlara kendimizi bağlıyoruz.

Kadrodaki Servet, Gokhan Zan gibi oyunculari futbolcudan mi sayiyosun ki onlari kullanmayi bilelim? NASA bile bu futbolcularin ne tur bir oyun oynadiklarini cozememisken Rijkaard'dan, Hagi'den, Mourinho'dan falan mi bekliyosun?

Mourinho'yu katayım demeyin şu işe. Thiago Motta'dan bile inanılmaz verim aldı o adam. Onu yapan adam Servet'i Gökhan'ı, Pique-Puyol yapar.

Mete komik duruma düşüyosun sadece,senle yaptığımız tartışmaları hatırlarsın Hagi seni öyle bi mahçup edecek ki sen göreceksin demiştim.Senle futbol tartışacağımı sanmıyorum iyice saçmalıyosun çünkü.Ama şuna cevap vereyim oyuncu seçme konusunda senden milyon kat bilgili olduğum aşikar;) Jacques momha'yı unutmadık:asd: Tamer'in yazdığı mesaja bile kıvırarak cevap vermişsin,saçma değişikliklerle elindeki 3 maçı verdi resmen bunu bile kabul etmiyosun.Neyse ya amaan gitti isabet oldu sonuç olarak.

Valla Momha'yi alsaydik Avrupa'dan falan elenirmiydik veya onca maci bir solbekin hatalarindan kaybedermiydik bilemiycem. Cevap vermek istersen buyur serbestsin.

Ben konuyu farklı algıladım. Mete arkadaş Hagi'yi bu kadar savunman biraz zor, neresinden tutarsan tut elinde patlıyor :eek:

Hagi gitti savunulacak birsey kalmadi. Ayni Rijkaard'da, Skibbe'de, Gerets'te oldugu gibi.

Gitmeseydi Barcelona'yı yenecek düzeye gelecektik değil mi Mete Alparslan?Bırak bu işleri.:asd:

ben sadece bu bakın ben haklıydımcılardan hoşlanmıyorum.

mesela bir futbolcuyu sevmiyor. öteki seviyor. o futbolcu hata yapınca işi gücü bırakıyor koşuyor. oo x'ciler nerdesiniz bakın ne yaptı x.

veya kendisi birini seviyor, başkası sevmiyor. sevdiği oyuncu oynamıyor, sevdiği teknik direktör gidiyor. işler düzelmezse, hani hani düzelecek dediniz noldu diye başkası çıkıyor.

hani bunu, hatalardan ders çıkarmak için yapıyorsak onun için 10 yılda 100 örneğimiz var zaten.

her haklı çıktığınızı hissettiğinizde başlık açmaya gerek yok bence.

Valla Momha'yi alsaydik Avrupa'dan falan elenirmiydik veya onca maci bir solbekin hatalarindan kaybedermiydik bilemiycem. Cevap vermek istersen buyur serbestsin.

Gençlerbirliği'n den şutladılar adamı,Manisa'da kadroya zar zor giriyo:eek: Benim önerdiğim adamları alsak şampiyonduk emin ol:b5: 12 milyon çöp adamlara gitti resmen.Culio idare eder bi tek o kadar.Takım seçimi,oyunu okuması,oyuna müdahalesi,futbolcularla geçinmesi herşeyi rezaletti hala nası savunuyosun arkadaş.Olumlu tek bi yönü yok.Ya harbiden bi bakıyorum da çok isabet olmuş gitmesi.

Gençlerbirliği'n den şutladılar adamı,Manisa'da kadroya zar zor giriyo:eek: Benim önerdiğim adamları alsak şampiyonduk emin ol:b5: 12 milyon çöp adamlara gitti resmen.Culio idare eder bi tek o kadar.Takım seçimi,oyunu okuması,oyuna müdahalesi,futbolcularla geçinmesi herşeyi rezaletti hala nası savunuyosun arkadaş.Olumlu tek bi yönü yok.Ya harbiden bi bakıyorum da çok isabet olmuş gitmesi.

Kiviriyosun diyosun bana ama adami Genclerbirliginden sutladilar diyip konuyu baska yerlere cekiyosun. Momha diyorum, Balta diyorum, cevap vermekte serbestsin diyorum.

Kiviriyosun diyosun bana ama adami Genclerbirliginden sutladilar diyip konuyu baska yerlere cekiyosun. Momha diyorum, Balta diyorum, cevap vermekte serbestsin diyorum.

Liverpool'da 4o maç oynamış bir adamın,Momha'dan kötü olduğunu düşünüyorsan Hagi'nin Insua takıntısına bir sebep bulabilirsin anca.Çelişkiler içindesin.

Insuayi begenmedigimi elli sefer belirttim. Baltayla al birini vur digerine.

Kaç kere izledin Insua'yı ki beğenmedim diyorsun.Basbaya basının önünde kiralık oyuncu istemiyorum denilerek bir kenara atıldı.Süper adam değil ama Balta'dan iki gömlek iyidir.Momha'nın yabancı kontejyanını da düşünürsen, onun Insua'dan iyi olduğunu iddia etmen komik kaçıyor.

Ülkedeki her sol bek Hakan balta'dan iyi zaten.Gençlerbirliğinden kovuldu diyorum,Manisa'da kadroya giremiyor diyorum,bana oyuncu seçiminden anlamıyorsun diyorsun diyorum,bu adamı 100 kere bize önerdin diyorum,do you understand?

Ayrıca İnsua koltuk değnekleriyle Momha'dan iyi oynar.

Yukarıda da yazdım,bırak bu işleri.Ciddiyse komik,şakaysa hiç komik değil.Bunu neye dayanarak söylediğini hala anlayabilmiş değilim.İki pas yapamıyorduk üstüste hangi Barcelona'dan hangi yenmekten bahsediyorsun?:)

Bir zamanlar Porto hegemonyasi vardi Avrupa'da, hah iste Hagi tek bir yaz sezonunda tirnaklariyla cok cuzi muktarlara kurdugu takimla o efsaneyi Amerika'da patlatti. Barcelona'da Temmuz'da patlardi Hagiye bir yaz sezonu daha verilseydi.

Mustafa Keçeli bile Balta'dan iyidir.Rijkaard dediniz salladınız,Insua'dan maksimum verim alıyordu, Balta sol bekte forma yüzü göremiyordu.

Insuayi begenmedigimi elli sefer belirttim. Baltayla al birini vur digerine.

çağlar desen bir derece de balta?

balta dediğimiz adam, yanından geçen adamı seyreden, forvet oyuncusu etrafından dolaşıp gol atarken ayağını uzatmaya zahmet etmeyip ofsayt ya ne kasıcam diye elini kaldırıp bekleyecek kadar boş bir adam.

Ülkedeki her sol bek Hakan balta'dan iyi zaten.Gençlerbirliğinden kovuldu diyorum,Manisa'da kadroya giremiyor diyorum,bana oyuncu seçiminden anlamıyorsun diyorsun diyorum,bu adamı 100 kere bize önerdin diyorum,do you understand?

Ayrıca İnsua koltuk değnekleriyle Momha'dan iyi oynar.

Balta defansta neyse Insua daha berbattir. Hucumu Balta'dan iyi, bumu Galatasarayin beki olmasi icin bir neden? Momha Keitali-Sabrili sag kanadimizi otobana cevirmisti tek basina, hatta birde asist yapti. Bir ornek bu, digerlerini kendi basliginda belirtmistim.

Üst Alt