Candreva'dan Hagi'ye Nazire | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Candreva'dan Hagi'ye Nazire

Galatasaray'da görmek istediğim sağbeklerden biridir Lazio dönemlerinden beri. 3'lü savunmada Kolarov-Candreva gibi 2 beke sahip takım hakikaten top vermez rakibe kolay kolay. Bu hafta Kolarov'un frikiği de muazzamdı, çok kaliteli oyuncular hakikaten. Bir ara Fener harbi alacak diye tırsmadım değil.

Candreva bekmi oldu olacak stoper deseydiniz
Enfes gol olmuş ama bu herif böyle bir golü hayatı boyunca anca 1 kere atar Hagi böyle sutlari her maç atıyordu

Galatasaray'da görmek istediğim sağbeklerden biridir Lazio dönemlerinden beri. 3'lü savunmada Kolarov-Candreva gibi 2 beke sahip takım hakikaten top vermez rakibe kolay kolay. Bu hafta Kolarov'un frikiği de muazzamdı, çok kaliteli oyuncular hakikaten. Bir ara Fener harbi alacak diye tırsmadım değil.

Candreva bir ara kanat oyuncusuydu heralde

Candreva bir ara kanat oyuncusuydu heralde

Genelde hep kanat oynuyor zaten. Ama Conte'nin alameti farikası 3'lü savunma olduğu için Lecce maçında da 5'linin sağbeki gibi oynadı. Asamoah da solunda oynuyor. Hep iyi oyuncuydu ama Conte'yle birlikte Chelsea'deki Moses dönemi gibi kariyerinin en iyi sezonunu yaşayabilir. Zaten Conte her şeyini iyi oturtursa bu yıl Napoli'nin 2.liğini bile alabileceklerini düşünüyorum, Conte müthiş kalite Serie A için.

Üst Alt