Caner Erkin Fenerbahçe'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Caner Erkin Fenerbahçe'de

Cevap: Caner Erkin Fenerbahçe'de

valla uzuldum desem yalan atmıs olurum beni yaptığı 20 ortanında ısabetsız olması ve cok savruk bir oyuncu olması sebebiyle sinir krizine sokan bir adamdı allaha yakın bize uzak olsun...

Geçen yıl ihtiyaç yoktu ki. Carlos, Vederson, Santos, Uğur ve Özer vardı onun bölgelerinde oynayabilecek. Vederson gidince sol bek almamız gerekti haliyle. Şimdi Vederson'un Caner'den daha iyi olduğunu söyleyen çıkacaktır o yüzden peşinen söyleyim. Bence de Vederson daha iyi ama saha dışı nedenlerden ötürü yollandı, performansıyla alakalı değil...

Konusu değilde saha dışı olaylar sebebiyle gönderecek kadar ahlaklı bir kulüp ise Fenerbahçe.Kazım ne geziyor antremanda bi açıklar mısın hazır buradayken.A bide Baroni ve Santos. Onlar pek kurban seçilmedi ama basında yer aldılar aynı saha dışı sebeplerden.

Konusu değilde saha dışı olaylar sebebiyle gönderecek kadar ahlaklı bir kulüp ise Fenerbahçe.Kazım ne geziyor antremanda bi açıklar mısın hazır buradayken.A bide Baroni ve Santos. Onlar pek kurban seçilmedi ama basında yer aldılar aynı saha dışı sebeplerden.

Sözleşmesi devam ediyor Kazım'ın, nerede olacak ki? Devre arası satın alma opsiyonuyla yollanmadı mı? Toulouse almak istese opsiyon hakkını kullanırdı, almayınca ne yapılacak adam?

İki yüzlü değildi. Sen Emre'nin küçükken tuttuğu takımı bilmediğin için konuşuyorsun böyle. UEFA'yı aldığımız dönemde ki oyunculara söyle bakalım Emre hangi takımlıydı diye? Herkes zaten Emre Fenerliydi diyor.

Onu o dönemdeki futbolcular bilyordu , Emre bizlere Galatasaray'lı olarak lanse edildi. Hal ve tavırlarıda bu şekildeydi.

İki yüzlü değilse Balotelli gibi davransaydı

İki yüzlü değildi. Sen Emre'nin küçükken tuttuğu takımı bilmediğin için konuşuyorsun böyle. UEFA'yı aldığımız dönemde ki oyunculara söyle bakalım Emre hangi takımlıydı diye? Herkes zaten Emre Fenerliydi diyor.

Sadece emrenın abileri emreyı korumak için öyle bir yalan söyluyor.Onlarda korumazlarsa olay cok daha vahim olurdu .Sadece hatır için söylenen yalanlar işte...

gs-kavga_640.jpg

Uzun lafın kısası..

Antuda bebenin biri bu habere şöyle bir yorum yapmıştı zaten Arda'yı dövdüğünden belliydi diye :D eee Caner dövdüyse Arda da tek çizik yokken caneri kim yamulttu diye sormazlar mı adama

Geyik bir yana da adam sol bek değil.Sol açık oynayacaksa çok faydası olacaktır Aykut Hoca da Stoch'u yedeklemek için aldı sanırım Daum olsa cacık olmaz derdim de Aykut hoca gençlerle iyi çalışan hoca.Sol bekte zaten Santos var. Bizim sisteme uyamadı Caner.Kişiliğini falan geçtim seneye 5 asist 5 gol atmazsa ben bu işi bilmiyorum.:)

İsteyeni çıkmazsa parasını ödediğin oyuncudan faydalanmamak ne kadar mantıklı? İsteyen varsa yollanır zaten.

Valla Kazım yüzünden gitti sizin şampiyonluk. Hayır demek istediğimi anladın.Madem göndericektiniz tam gönderin ya da paf 'a atın.Onu yapamıyorsan hiç göndermeyecektin özel hayatını bahane gösterip.

Ben her türlü oynatırdım geçen yıl doğrusunu söylemek gerekirse.

Bu adamı sezon boyu tartıştık. Bal yapmayan arıydı. Hatta yapılan balında içine ediyordu. Atletico maçlarını unutmayacağım. Bazı maçlarda maçı sattığını bile düşündüm. Benim gibi düşünen arkadaşlarım da çoktu. Arda ile kavgasını felan da saymıyorum bile. Maçlarda yaptığı bencillikler bize çok şey kaybettirdi geçen sezon. Duran toplarda iyi deniyor. Kornerlerde veya serbest vuruşlarda bizim oyuncularımıza gelen bir ortası var mıydı sezon boyunca. İyi oynadı diyebileceğimiz iki maç var. Kupadaki Trabzon ve Antalya maçları.

Ekleme: İbrahim Alkan isimli arkadaş mesaj yazıp duruyor diye cevap vermeye çalışıyorsunuz boşuna uğraşmayın. Anlamaz onlar. Boşuna uğraşmayın renktaşlar. :D

Hala salexin fotoğrafı duruyor profilinde. Uyarı da almıştı yanlış hatırlamıyorsam.

Üst Alt