Caner Erkin Galatasaray Yolunda! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Caner Erkin Galatasaray Yolunda!

Bize hayatta gelmez biz 500 versek başakşehir gider 1 milyon verir .Oda olmazsa Rize ve Malatya var oralara aldirirlar onu .

ömer bayram gibi futbolcu demek icin bin sahit arayacagimiz birinin yerine gayet de olabilir. soldan zaten yediren yedirene. en azindan korner kullanabiliyor. son 20 dakika falan oynatilabilir. survivor'un kapisindan dönen adama bile sözlesme verdik. eskiden olsa küfür eder gecerdim ama durum artik öyle degil.

Kendisi resimdeki Karo olanı çağrıştırıyor benim için.Diger arkadaşlar ise Gökhan Gönül, Burak Yılmaz ve Arda Turan'dir.Gelmesini hiç istemem lakin biz eldeki papazdan kurtulma derdindeyiz.

Ekli dosyalar

• EldeCX2X0AI6Q0n.png
    EldeCX2X0AI6Q0n.png
    809.8 KB · Görüntüleme: 11
Ne gibi bir faydası var bize karaktersiz ve çirkef olması oyuncunun

SM-G900FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Burası Tr
Lugano karaktersiz ve çirkefti efsanemiz Meloda öyle hatta ademde öyle

Hangi tarafta olduğuna göre değişiyor sevme işi , ben böyle olduklarını düşünüyorum ve böyle birkaç topçu isterim her dönemde.
Ne işe yaradığı konusuda Trde ağlayan hakemi bunaltan kazanıyor veya ben öyle düşünüyorum yine.

Edit:teknik sebepten yabancı sınırına rağmen istemeyene eyvallah

Valla yerli sol bekimiz yok. Caner ise öyle ya da böyle en iyi yerli sol bek.Zeki Çelik'i alamazsın.

Açıkçası ben çok isterim. Duran toplardan bile daha çok gol atarız.

Bence almamız lazım.

Üst Alt