Caner Erkin Galatasaray'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Caner Erkin Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Caner Erkin Galatasaray'da

İnşallah arkadaşlar çok yetenekli ve genç bir oyuncu önümüzdeki sene opsiyon veya komple bonservisini almamız çok güzel olur.

ScoutGsye güvenmeyip Caner Trabzonda haberlerine inanıp gaza gelen ve ortalıgı karıştıranlara kapak olsun!!Sercanda gelecek rahat olun

Hayırlı olsun bu arada

Allahım antu gene dönmüş.:DDaha düne kadar keşke alsak diyorlardı şimdi ki konuya ne yazmışlar.

15 gündür ne diyoruz ulan biz angutlar !?

Demek istiyorum izin verirseniz :D [ Daha doğrusu ScoutGS diyor ama bizde o kadar sabır ettik yani :D ]

ScoutGsye güvenmeyip Caner Trabzonda haberlerine inanıp gaza gelen ve ortalıgı karıştıranlara kapak olsun

Sercanda gelecdk rahat olun

Hayırlı olsun bu arada

Nedir bu kapak takma merakı anlamıyorum ki?:( Kim gaza gelmiş ve Caner Trabzon 'da deyince ortalığı karıştırmış?

Sen böyle der, kapak takma sevdasına girersen, o beklenilen transfer gerçekleşmezse herkesten kapağı yemeye davetiye çıkarırsın.

Gerçekleşse de gerçekleşmese de bu konuda bizler taraf değiliz, bunu neden göremiyorsunuz?

Savunmanın solunda Hakan Balta'ya alternatif oluşturmayı planlayan sarı kırmızılılar bu bölge için düşündükleri Caner Erkin'i kadrosuna kattı. Galatasaray Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, günler önce anlaşma sağladıkları Caner Erkin için kulübü CSKA Moskova ile de anlaşmaya vardı. Genç futbolcu bu sabah faksla yoluyla kendisini Galatasaraylı yapan imzayı attı. Caner bu akşam İstanbul'a gelecek ve yarın sağlık kontrolünden geçtikten sonra Florya Metin Oktay Tesisleri'nde sarı kırmızılı takımla antrenmana çıkacak.

Nedir bu kapak takma merakı anlamıyorum ki?:( Kim gaza gelmiş ve Caner Trabzon 'da deyince ortalığı karıştırmış?

Sen böyle der, kapak takma sevdasına girersen, o beklenilen transfer gerçekleşmezse herkesten kapağı yemeye davetiye çıkarırsın.

Gerçekleşse de gerçekleşmese de bu konuda bizler taraf değiliz, bunu neden göremiyorsunuz?

Abdullah abi

Caner ve Sercan üzerinden ortam germe planları benide gerdi biraz

Haklısın

hayırlı olsun .. darısı sercan nın başına... gerçi caner bize daha çok gerekiyordu...

Bu transfer olacak veya olamaz diyenler lutfen bu konuda ovgu veya tersini beklemesin gerceklesen sonuca gore, basari transferi yapanlarindir. Kapak vs. de isin esprisi diye umuyorum.

Galatasarayımıza hayırlı uğurlu olsun bence iyi bir transfer yaptık zaten sol beke ihtiyacımız vardı...

Ergün ve Ünsal v2 Balta ve Erkin

Manisa'da önlü arkalı oynuyorlardı mac icersinde yerleri degiştiriyorlardı sol tarafı bi 5-6 sene kapattık hayırlı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt