Caner Erkin'in Eşi Ayı Oldu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Caner Erkin'in Eşi Ayı Oldu

Ben burada eşiyle ilgili tek yorum yapmadım , başkasıyla karıştırmış olmalısın . Sen zekadan bahsetmeseydin, seninle muhattap bile olmazdım ama nerede olduğunu bilerek yaz yazacaklarını. Hayır yani Galatasaray taraftarı olarak bu haber karşısında ne yapmamızı beklerdin ? Caner için üzülüp ağlayalım mı yoksa bunun haberini yapan gazeteyi boykot falan mı edelim. Gidip binalarını da basabiliriz , sonuçta yalan haber yapmışlar . Hatunun giydiği de zaten ayı değil sincap kostümü .

Orası daha komik . Başka da diyebileceğim bir şey yok.

Ekli dosyayı görüntüle 10600

Şunu anladığın an problem çözülecek. Bu haberde galatasaray taraftarı olarak Canerin eşine üzül veya ağla demiyorum zaten.. Bu haberin burada ne işi var diyorum ;)

açılan konu,yapılan yorumlara eleştiri getiriyorum ama anlaşamıyoruz bi türlü..seviye kardeş seviye...

tumblr_lr0hwnYiWs1qlyxsm.gif

düşük seviyede bi konu olduğunu söylemek istemiştim.

Burada bulunma amacın nedir... Nasıl bir ruh halidir açıkçası çözemedim. Bende Fener forumlarına bakıyorum.

Ama açıkçası senin gibi " Gideyimde şunlarla tartışayım ortalığı karıştırayım biraz" gibi bir fantezim olmadı.

Unutmadan; Seviye konusunda burada ders vereceğine , bu dersi kendi forumunda versen;

Kedim hemcinsiyle ciftlesiyor...

Melo´nun Kankası Değerli

Bizden bahsederken kullandığınız ilköğretim seviyesindeki ifade ve sembollerden bahsetmedim daha...

Burada bulunma amacın nedir... Nasıl bir ruh halidir açıkçası çözemedim. Bende Fener forumlarına bakıyorum.

Ama açıkçası senin gibi " Gideyimde şunlarla tartışayım ortalığı karıştırayım biraz" gibi bir fantezim olmadı.

Unutmadan; Seviye konusunda burada ders vereceğine , bu dersi kendi forumunda versen;

Kedim hemcinsiyle ciftlesiyor...

Melo´nun Kankası Değerli

Bizden bahsederken kullandığınız ilköğretim seviyesindeki ifade ve sembollerden bahsetmedim daha...

ya birader antuya sen benden çok giriyorsundur emin ol..orada o salak konulara yorum yazanlarada aynı cümleyi söylerim merak etme.çünkü olay burda Fenerbahçe- Galatasaray değilki.Futbol değil en başında.. he bide kişi Fenerbahçeli canerin eşi olduğu için, konu türk futbol forumuna açılmış :D

bu konuya tepki vermek senin nezninde ortalığı karıştırmaksa bu benim suçum değil,senin problemin.ruh halimde gayet iyi,yanlış bişey yağtığımı düşünmüyorum..

ben esnafım. pc başında zamanım bol.bi sürü siteye giriyorum.arada burayada giriyorum zaman zaman yorum yazıyorum.. her insan gibi benimde üyeliğim var ve yorum yazıyorum.forum kuralları açısından bi sıkıntı varsa zaten mod arkadaşlar ceza verir sıkma sen canını..

Son olarak Fenerli olduğum için her mesajıma ister istemez tepki gösteriliyor.bende cevap verince tartışma oluyor.

La amma etik tribine giymişsiniz O elbiseyi(!) değil Caner Erkin'in eşi benim eşim dostum giyse yine neticemle gülerim :D Bakın dalganıza ya :D

Amma dramatize etmissiniz konuyu ,bacimiza yanlis yapmayin!!kivamina gelmis.Ne var bunda sanki hergun Ayi kostumu giyip gezen birini goruyoruz.. o giyerken rahatsiz olmamis biz dalga gecince niye rahatsiz olalim?

ayı olduysa oldu niye dalga geçiyorsunuz!!=!==!= ahahahahahaha

konuyu güzide sanatçımız berkayın izmirli parçasıyla okuyalım lütfen

[media]https://www.youtube.com/watch?v=ZPul6fRKaRc[/media]

Üst Alt