CANLI - Dursun Özbek Lig Radyo'da | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CANLI - Dursun Özbek Lig Radyo'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dursun Özbek: "Sosyal medya da tepki olsa da dışarıda insanlar bana sarılıyorlar. Fenerbahçe maçında Kadıköy'de 50'ye yakın selfie yaptım."

Dursun Özbek: "Sosyal medyanın yapısında hakaret var. Yazılanlara bazen hak veriyorum. Haksız olduklarında da kızmıyorum."

Dursun Özbek: "Galatasaray'daki genç subaylar lafına ben gıcık oluyorum. Biz genç bir yönetimiz."

Dursun Özbek: "Sosyal medya da tepki olsa da dışarıda insanlar bana sarılıyorlar. Fenerbahçe maçında Kadıköy'de 50'ye yakın selfie yaptım."

Dursun Özbek: "Sosyal medyanın yapısında hakaret var. Yazılanlara bazen hak veriyorum. Haksız olduklarında da kızmıyorum."

Dursun Özbek: "Galatasaray'daki genç subaylar lafına ben gıcık oluyorum. Biz genç bir yönetimiz."

Yalakalarım çok desene sen şuna :)

tabiki fenerliler senle öz çekim yapıcak sıgır aziz olsa bende yapardım başkanım gitme diye onun başkanlık döneminde çok kupa kaldırdık tam sıgır yawrusu

Yemin ediyorum gerizekalı bu yaratık
:asd22::asd22::asd22:

gene konuşmamış mı? dış mihraklar önümüze çıkıyo diye hani kulübün 2000 den bu yana denetlicektin noldu palavracı 2 3 kişi seni aradı ve denetleme yapammsın dedi bi denetleseler yaklaşık 300 400 milyon $ tazminat maddi ve manevi tazminatta 200 300 mn $ para alıcak kulup ama engellediler dursunu oda ellerinden öptü

Pisuarcı başkan dan sonra artık kendisinse selfici başkan da diyebiliriz.

Allahın cezası herif hâlâ utanmadan taraftarların düşüncelerine laf atıyor.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Ne konusuluyor renktaslar?

Istifa yakin mi?
geniş geniş konuşmaya devam

Dursun Özbek: Galatasaray'ın bir felsefesi var. Her zaman şampiyonluğa oynamak ve Şampiyonlar Ligi'nde her sene mücadele etmek.
Dursun Özbek: "Fatih İşbecer sosyal medyada uzman. Fatih İşbecer ile Selim Arda Üçer bu işi götürüyor"
Dursun Özbek: Yönetime geldiğimiz gün bu Ibrahimovic lafı bizden çıkmadı. Bu durumu çok kaşıdılar, maksadınız aşan bir hale geldi.
Dursun Özbek: İstediğimiz transferleri yapsaydık. Takımdan gidecek oyuncular olacaktı. Uefa'nın kararından sonra transferin hızını kestik

laaaan hırro

geniş geniş konuşmaya devam

Dursun Özbek: Galatasaray'ın bir felsefesi var. Her zaman şampiyonluğa oynamak ve Şampiyonlar Ligi'nde her sene mücadele etmek.
Dursun Özbek: "Fatih İşbecer sosyal medyada uzman. Fatih İşbecer ile Selim Arda Üçer bu işi götürüyor"
Dursun Özbek: Yönetime geldiğimiz gün bu Ibrahimovic lafı bizden çıkmadı. Bu durumu çok kaşıdılar, maksadınız aşan bir hale geldi.
Dursun Özbek: İstediğimiz transferleri yapsaydık. Takımdan gidecek oyuncular olacaktı. Uefa'nın kararından sonra transferin hızını kestik

laaaan hırro

Fatih Işbecer sosyal medya da uzman ise niye taraftarın derdini hâlâ anlamıyor "uzman bey"? Ayrıca o Selim Arda denen hıyar da taraftara laf sokup duruyordu, o hıyar sosyal medya ile uğraşıyorsa bunların taraftarı anlamaması kadar doğal birşey yok.

Bu kadar beceriksiz bu kadar işbilmez adamı bir araya toplamak gerçekten çok büyük bir başarı bence. Bunu herhalde Dursun hariç kimse başaramazdı, istesen de bu kadar beceriksizi bir araya getiremezsin.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt