Carlos: "F.Bahçe'nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu, dünyayı kandıramazdım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Carlos: "F.Bahçe'nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu, dünyayı kandıramazdım"

Cevap: Carlos:"Dünyayı kandırmaya devam edemezdim"

Niye öyle dedin Carlos ya anlatmadılar mı sana.Bizi 3-0 dan 4-3 yendikleri maçı,6-0 ı,10 yıldır bizi yenmelirini.Bak işte Tarih yazmış adamlar :D

Niye öyle dedin Carlos ya anlatmadılar mı sana.Bizi 3-0 dan 4-3 yendikleri maçı,6-0 ı,10 yıldır bizi yenmelirini.Bak işte Tarih yazmış adamlar :D

Hatta 6-0 yendiklerini 90 dakikalık maçın 2 saatlik belgeselini bile yaptılar adamlar tarih diye :)

Anelka'nın , Aragones'in acıklamalarından sonra Avrupa piyasasında transferde sorun yaşamışlardı bu acıklamalar dolasıyla da Brezilya'da da yaşayabilirler.Bu acıklamalar bazılarımıza göre aman aman değilmiş görülebilir ama bu transfer işlerinde cok fazla etkisi oldugunu düşünüyorum

Aklıma Tafo'nun ,Hagi'nin acıklamarı geldi futbolu bıraktıkdan sonrada gerçekten farkımızı yine ortaya koyduk.

Bir de şampiyon olalım. Aziz istifa etsin. Bakın o zaman neler ortaya çıkıyor.

Hatta 6-0 yendiklerini 90 dakikalık maçın 2 saatlik belgeselini bile yaptılar adamlar tarih diye :)

Anelka'nın , Aragones'in acıklamalarından sonra Avrupa piyasasında transferde sorun yaşamışlardı bu acıklamalar dolasıyla da Brezilya'da da yaşayabilirler.Bu acıklamalar bazılarımıza göre aman aman değilmiş görülebilir ama bu transfer işlerinde cok fazla etkisi oldugunu düşünüyorum

Aklıma Tafo'nun ,Hagi'nin acıklamarı geldi futbolu bıraktıkdan sonrada gerçekten farkımızı yine ortaya koyduk.

Ben hayatımda o kadar güldüğümü hatırlamıyorum:D Biz Uefa kupası belgeseli yaparız adamlar bizi 6-0 yendikleri maçın belgeselini yaptılar:D sonra ezik diyince de bize ezik demeyin ya bizim büyüklüğümüz başka bişi kupayla ölçülemez diyolar:D

Şaka bunlar ya:)

Fenerbahçeli Efsanevi Sporcular Forumu - Roberto CARLOS !!! :D

başlık 227 sayfa

ve silinecek:D

Ben hayatımda o kadar güldüğümü hatırlamıyorum:D Biz Uefa kupası belgeseli yaparız adamlar bizi 6-0 yendikleri maçın belgeselini yaptılar:D sonra ezik diyince de bize ezik demeyin ya bizim büyüklüğümüz başka bişi kupayla ölçülemez diyolar:D

Bende cok gülmüştüm youtube'dan izlemiştim de bazı bölümleri de gerçekten cok komik adamlar anlatıyor böyle şöyle diye alt tarafı 90 dakikalık bir maç ama ne yapsınlar övünülecek o kadar az şeyleri varki onları da anlamak lazım

Başlık niye değişti onu anlamadım :confused: Hakaret içerikli bir şey yoktu ki? Olsa bile onların eski futbolcusu söylemiş biz niye başlığı yumuşatmaya çalışıyoruz?

Carlos: Fener'in Türkiye haricinde bir tarihi yoktu.

Üst Alt