Carlos: "F.Bahçe'nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu, dünyayı kandıramazdım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Carlos: "F.Bahçe'nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu, dünyayı kandıramazdım"

Carlos yine bombaladı!

Brezilyalı yıldız, eleştirilerine devam etti, “Fenerbahçe’nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandıramazdım” dedi.

Fenerbahçe’yle olan sözleşmesi bitmeden Corinthians’a gitme kararı alan Roberto Carlos, Brezilya’da verdiği yeni bir röportajda sarı-lacivertli kulübe eleştirilerini sürdürmeye devam etti.

estadao.com.br adlı internet sitesine konuşan 36 yaşındaki tecrübeli futbolcu röportajında, “Neden Fenerbahçe’deki kontratımı bitirmedim? Çünkü kulüp benim düşündüğüm kadar iyi organize değildi. Günlerce ödeme yapılmıyordu. Türkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandırmaya devam edemezdim” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe’de oynadığı dönem boyunca görevini başarıyla yerine getirdiğini belirten Carlos, “Bazıları aksini söyleyebilir, ama orada iyiydim. Geçtiğimiz iki yıl süresince sahada olan bir futbolcuydum. Her zaman yüksek bir seviyedeydim” diye konuştu. Fenerbahçe’de yaşadığı “hayal kırıklığının” ardından Brezilya’ya dönmeyi düşündüğünü belirten deneyimli savunmacı, Santos ve Palmeiras’a da gitme fırsatının olduğunu vurguladı.

Kaynak: Milliyet

Cevap: Carlos:"Fener'inTürkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandırmaya devam e

Heheh :asd: şey demek istemiş şey :D

Cevap: Carlos:Fener'inTürkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandırmaya devam ed

Carlos, geçte olsa fenerin Dünya da sıradan bir ekip olduğnu anlayıp ülkeyi terk etti.

Dediği gibi TR dışında vasfı olmayna bir takımda durması hataydı.

Kısaca adam fenerle maytap mı geçmiş :)

Cevap: Carlos:Fener'inTürkiye haricinde bir tarihi yoktu. Dünyayı kandırmaya devam ed

Bu konu Efsane olur kanımca. :))

Bize gelen yıldızlar Hagi - Jardel - Kewell - Baros - Elano gitmemek tutuanmak için sözleşme yenileyelim diye çırpınırlar kiminin 36 lık yıldızı kaçıp kurtuldum. Bu kadar sıuradan bir takım olamaz diye açıklamalar yapar.

Eziledur fener :))

hahahahaha:D yürü be carlos

süper topic:D

Cevap: Carlos:"Dünyayı kandırmaya devam edemezdim"

Dediklerini sıralayalım

madde1 Türkiye haricinde bir tarihi yoktu :asd: devam edin

başlık az önceki gibi olsa daha iyi olurdu yada "Fenerbahçe’nin Türkiye haricinde bir tarihi yoktu"

bu adam tarih'den ne anlar ya :D

efsane maci unutmus galiba antepi 3-0 dan 4-3 yendikleri mac :asd:

180 DERECELİK DÖNÜŞ!

33 yaşında Türkiye’ye geldi, 2.5 yıl boyunca el üstünde tutuldu, yıllık 4.2 milyon Euro’yu cebine koydu, Türkiye’den ayrılırken her şey toz pembeydi! Ancak Fenerbahçe yönetiminin “Güle güle Fenerli Carlos Usta” diye uğurladığı Roberto Carlos’un pembe demeçleri, Brezilya’ya gidince 180 derece döndü. Sao Paulo kentinde yayın yapan O Estado gazetesine konuşan deneyimli futbolcu, kariyerini neden Türkiye’de noktalamadığını sert ifadelerle anlattı.

SANTOS İŞARETİ

“Futbol hayatımı F.Bahçe’de bitirmedim. Neden mi?” diye söze giren Carlos, “Çünkü sandığım kadar organize, büyük bir kulüp değildi. Ödemeler hiçbir zaman gününde yapılmadı. Fenerbahçe’nin antrenman yapacak doğru düzgün tesisleri yoktu. Türkiye dışında hiçbir kariyeri olmayan bir takımda tüm dünyayı aldatmaya devam edemezdim” diye konuştu. Tecrübeli futbolcu, Andre Santos’la ilgili de açıklamalarda bulunurken, “O geldiği gün F.Bahçe için bittiğimi anladım. Santos, Fenerbahçe’de oynadığı için kendisini geliştiremeyecek. Dunga, Güney Afrika’ya onun yerine Marcelo’yu götürecek” dedi

Buda Habertürkün haberi

Carlos reklamımızı iyi yaptı diyenler adam sizi rezil ediyor :D Durma Carlos'um devam devam iyice rezil et şunları dünyaya RC3 Forever :D :D

bide en iyisi sallama haber degil hepsi gercek

angutlarin sitesinde buldum bunu

herifler cildirmis durumdalar :ciftetelli:

2zq97pz.jpg

180 DERECELİK DÖNÜŞ!

33 yaşında Türkiye’ye geldi, 2.5 yıl boyunca el üstünde tutuldu, yıllık 4.2 milyon Euro’yu cebine koydu, Türkiye’den ayrılırken her şey toz pembeydi! Ancak Fenerbahçe yönetiminin “Güle güle Fenerli Carlos Usta” diye uğurladığı Roberto Carlos’un pembe demeçleri, Brezilya’ya gidince 180 derece döndü. Sao Paulo kentinde yayın yapan O Estado gazetesine konuşan deneyimli futbolcu, kariyerini neden Türkiye’de noktalamadığını sert ifadelerle anlattı.

SANTOS İŞARETİ

“Futbol hayatımı F.Bahçe’de bitirmedim. Neden mi?” diye söze giren Carlos, “Çünkü sandığım kadar organize, büyük bir kulüp değildi. Ödemeler hiçbir zaman gününde yapılmadı. Fenerbahçe’nin antrenman yapacak doğru düzgün tesisleri yoktu. Türkiye dışında hiçbir kariyeri olmayan bir takımda tüm dünyayı aldatmaya devam edemezdim” diye konuştu. Tecrübeli futbolcu, Andre Santos’la ilgili de açıklamalarda bulunurken, “O geldiği gün F.Bahçe için bittiğimi anladım. Santos, Fenerbahçe’de oynadığı için kendisini geliştiremeyecek. Dunga, Güney Afrika’ya onun yerine Marcelo’yu götürecek” dedi

Buda Habertürkün haberi

gerçekler,angutlara kapak olsun:ciftetelli:

bide en iyisi sallama haber degil hepsi gercek

angutlarin sitesinde buldum bunu

herifler cildirmis durumdalar :ciftetelli:

2zq97pz.jpg

Onların sitesine girmene gerek ben orijinalini verdim zaten 2 üst mesajımda sürekli onların sitesinden alıntı olması artık canımı sıkıyor

Üst Alt