Carlos Kameni, Takımdan Ayrılmak İstemiyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Carlos Kameni, Takımdan Ayrılmak İstemiyor

Fenerbahçe, yabancı kontenjanı nedeniyle lisansı çıkarılamayan Carlos Kameni ile devre arasında yollarını ayırmayı planlıyor. Ancak Kamerunlu kaleci, kendisine gelen teklifleri reddediyor.

1681566_80a109ec83e0352b83e8a875213ecc46_640x640.jpg

Fenerbahçe, 1.5 yıl daha sözleşmesi olan 34 yaşındaki kaleci Kameni'den kulüp bulmasını istedi. Ancak yıllık 2.2 milyon euro ücret alan Kameni'ye gelen teklifler oldukça düşük. Tecrübeli kaleci de bunun için sarı-lacivertli takımdan ayrılmak istemiyor ve antrenmanlarını aksatmıyor.

KANARYA, KİRALAMAYI DÜŞÜNÜYOR

Bu gelişme üzerine Fenerbahçe yönetimi, Kamerunlu kaleciyi kiralamak ve böylece yabancı kontenjanını boşaltmak istiyor. Yönetim, Kameni'ye yurt dışında bir kulüp bulamazsa yurt içinde bir takıma kiralamayı amaçlıyor. Yönetim, gerekirse tecrübeli kalecinin ücretinin önemli bir bölümünü de ödemeyi göze aldı.

Adam niye ayrılsın gerizekalı mı? Verin adama bu seneki alacaklarını ve önümüzdeki senenin birazını, gitsin tatil yapsın

Çok sevinmiştim aldıklarında Türkiye'de transfer böyle yapıyor kulüplerde bol bol cahil insanlar çalışıyor her sezona aynı terane aynı menajer oyunları. Bizde de kulüp içinde mal çok

2,2 milyon para ver sonra de ki git kendine takim bul, nerde bulacak? avrupada brüt 3 milyondan fazla kazanmasi gerek bu parayi alabilmek icin, iste bu yüzden yabanci yerli fark etmez kimi aliyorsan al maasi düsünerek vereceksin, ben bu adami elden cikrmak istersem verdim paranin üstünde kendine baska takim bulabilirmi diye. yoksa elimde patlar mi diyeceksin

1. sen elinde volkan demirel varken niye gidip maliyetli kaleci aliyorsun?
2. bu kaleci niye oynatilmiyor?
3. bu kaleci niye 3 yil sözlesme imzaliyor (33 yasindayken)
4. altinordu'nun bile oynatmadigi genc kaleciyi bu iki bunagin arkasina niye koyuyorsun, üstüne 2.5 m bonservis veriyorsun
5.hadi hepsini gectik transferin son günü 3 kalecin varken gidip niye harunu aliyorsun? hemde 2,75m verip.

sonuc= ali koc ve aziz baskan arasinda pek bi fark yok. volkanla devam edip ya genc yabanci alirsin yada yerli kaleci alirsin. adamlari yollamadan üstüne adam aldilar.

Üst Alt