# Carlos Tevez | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Carlos Tevez

Reyes ve Forlan'dan gelen olumsuz haberler başkan Ünal Aysal'ı daha da hırslandırdı. Kurmaylarıyla görüşen Aysal Manchester City'nin yıldızının kiralanması için düğmeye bastı

63366129142.jpg

Transferin en hareketli kulübü olan Galatasaray'da yaşanan gelişmeler adeta baş döndürücü bir hıza ulaştı. Atletico Madrid'in yıldızlarından Ujfalusi'ye imza attıran, Reyes'ten"hayır" yanıtı alan, Forlan'ı ise bir türlü ikna edemeyen Galatasaray yeni arayışlara girerken gündeme gelen son isim Carlos Tevez oldu. Başkan Ünal Aysal önceki akşam İspanya'dan gelen olumsuz haberler üzerine dün gün boyu kurmaylarıyla yoğun telefon trafiğine girdi. Akşama doğru ise yeni rotanın Carlos Tevez olması konusunda yöneticiler görüş birliğine vardı.

Reyes ve Forlan'da yaşanan sıkıntıyı unutturmak için daha büyük bir yıldıza yönelen Galatasaray, bonservisi 30 milyon euro'yu bulan Arjantinli golcüyü kiralamak istiyor. Yönetim bu hafta sonunda hem Manchester City kulübüyle hem de Tevez'in menajeri Pinhas Zahavi ile bir araya gelecek. Sarı-kırmızılı yöneticiler, Manchester City'nin 27 yaşındaki yıldızı kiralamaya sıcak bakabileceğini belirtiyor ancak Tevez'in İngiliz ekibinde mutsuz olduğunu her fırsatta dile getirmesine rağmen Galatasaray'a "Evet" deyip demeyeceği büyük merak konusu.

Fotomaç

alın bide burdan yakın :D

Cevap: # Carlos Tevez

yav beyler yalan ama düşünsenize tevez geliyor

off be 2 hafta kendime gelemem ama adam bu yaşta futbolu bırakmayı düşünüyorum yeteri kadar para kazandım diyor ve çok duyarlı bir insanmış maneviyat açısı ağır basan biri duyduğum kadarıyla keşke alabilsek çok severim reisi :)

Metin Oktay, Tanju Colak, Hakan Sükür ve daha kim ve ne tür bireysel rekor varsa her birini eze eze kıracak 2-3 oyuncudan biridir. Gelir gelmez ayrı konu ama durum bu.

Güzel olurdu ama bu iş bitirebilecek yöneticimiz var mı??

Bu arada Kameni vs. düşünülüyor Dünya Kupasından da izlemiştim Vincent Enyeama neden düşünülmez hiç anlamam...

yav beyler yalan ama düşünsenize tevez geliyor

off be 2 hafta kendime gelemem ama adam bu yaşta futbolu bırakmayı düşünüyorum yeteri kadar para kazandım diyor ve çok duyarlı bir insanmış maneviyat açısı ağır basan biri duyduğum kadarıyla keşke alabilsek çok severim reisi :)

valla reyesin gelmek istemediyi bir ulkeye Reyesden daha cokpiyasasi olan Tevez hic gelmez

Saf olmayın gozunuzu seveyim. Tevez ın ne isi var Turkiyede? Velev ki gelsin, gittigi her yerde problem olmus bir adam.

Tevez'in gelme ihtimali olsa Drogba'dan çok isterim de gelmesi bu noktada imkansız zaten.Yıllık aldığı parayı karşılayamayız.Bonservisini alamayız.İlerleyen senelerde serbest kalırsa belki.

Üst Alt