Carole Geri Dönüyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Carole Geri Dönüyor!

Sene başında kiralık olarak Sevilla'ya transfer olan Lionel Carole konusunda flaş gelişmeler yaşanıyor.

Teknik direktör Fatih Terim'in imza töreninde Carole'ün de durumu olabilir diyerek sinyal verdiği transferde, Sevilla'nın bu bölgeye takviye yapması üzerine sezon sonunu beklemeden oyuncuyu geri göndereceği iddia ediliyor.

Sol bekte sol ayaklı oyuncu sıkıntısı çeken Galatasaray bu bölgeye takviyeyi öncelikli olarak düşünürken yaşanan bu gelişmenin transferi etkileyip etkilemeyeceği merak konusu.

bu adamdan sol bek falan olmaz. Arkaya bu kadar adam kaçıran adam sol bek mi olur.. Hücumu da iyi değil. Nasıl bu seviyelere çıktı,anlamak zor. Gençlerbirliği sol beki olacak adam Galatasaray,Sevilla yaptı resmen.

Carole lazım bu takıma,fatih hocayla toparlanacaktır kalitesi-tekniği yeter

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şener gibi vasat bir bek tarafından 3-5 metre geriden geçildiği gün bitti benim için.Yarın yine aynı duruma düşmemek için yapmayın böyle bir hatayı adam gibi sol bek lazım.

Bu doğru bir haber olmayabilir fakat mali açıdan sıkıntıdaysak ve bu Terim e söylenmiş ise, Carole geri dönebilir.

Bu adamı östersunds maçında numaralı tribünden izledim. Hayatımda izlediğim en kötü oyuncu performansını sergiledi. Nasıl profesyonel futbolcu olduğunu ciddi ciddi düşündüm. Stadda en çok küfürü Carole yemişti.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu adamı östersunds maçında numaralı tribünden izledim. Hayatımda izlediğim en kötü oyuncu performansını sergiledi. Nasıl profesyonel futbolcu olduğunu ciddi ciddi düşündüm. Stadda en çok küfürü Carole yemişti.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yanlız maçta ahmet çalıkta fena batırdı ayağındaki topu adama verdi bitti maç zaten fakat o maça rağmen gidipte sol bek olarak latovleviciyi almak daha beter oldu devre arasında 1-2 kalite ki Fatih Terim söyledi oyuncu alınacaktırMevcut durumda carole iyi bir rotasyon oyuncusu olur

Bizimkiler istediği için değil, adamlar beğenmemiş gönderiyorlar, habere göre. Keşke satın alsalardı. Ama dönerse rotasyona katılır. Her durumda solbek alınacak...

Üst Alt