Carrasso: "Bugün artık Galatasaray Ailesi'ne katıldım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Carrasso: "Bugün artık Galatasaray Ailesi'ne katıldım"

5c0e52df5e4743af92c2df52930d7d4a.jpeg

Galatasaray formasıyla ilk kez bir resmi maçta forma giyen Cedric Carrasso, Galatasaray Televizyonu'ndan Deniz Gülen'e yaptığı açıklamada "Bugün Galatasaray Ailesi'ne katılmış oldum" dedi.

Carrasso'nun sözleri şöyleydi:

"Bugün çok fazla gurur duydum. Bugün artık Galatasaray Ailesi'ne katıldım ve bu kulübün bir üyesi oldum. Stada gelen taraftara da teşekkür ediyorum. Galatasaray gibi efsane bir takımda oynamak benim için bir gurur kaynağıydı."

"İlk yarı çok iyi değildik. Çok fazla pozisyonu değerlendiremedik. İkinci yarı daha iyi bir oyun ortaya koyduk ve goller peş peşe geldi. Bir kaleci için gol yemek üzüntü verici. Ancak maç için konuşursak avantaj bizde, oraya gidip rövanşta işi bitireceğiz."

SİNAN GÜMÜŞ: GOL ATMAK, ASİST YAPMAK ÖNEMLİYDİ

Sivas Belediye Spor maçında 90 dakika sahada kalan isimlerden Sinan Gümüş ise “Uzun süre sonra yeniden forma şansı bulduğum için çok mutlu oldum. Maçta ilk yarı istediğimiz gibi oynayamadık. Bunun nedenlerinden biri forma şansı bulamayan oyuncuların bir arada olmasıydı. İkinci yarı güzel bir oyun sergiledik. 5-1'lik maçta gol atmak, asist yapmak benim için önemliydi” ifadelerini kullandı.

RECEP GÜL: ŞANS GELECEĞİ İÇİME DOĞDU

Maçın 79. dakikasında Yasin Öztekin’in yerine oyuna giren ve ilk resmi maçına çıkan Recep Gül de yayıncı kuruluşa verdiği röportajda, “Galatasaray Akademisi’ne 10 yaşında, 2010 yılında geldim. İlk günden beri Galatasaray formasıyla sahaya çıkmak hayalimdi. İlk maçım bugüne nasip oldu. Bana bu şansı veren hocalarıma teşekkür ediyorum. Şans geleceği içime doğdu, iyi ısındım. İnşallah rövanş maçında da yine şans gelirse takımıma katkıda bulunmak istiyorum” dedi.

galatasaray.org

GSCimbom Portal

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu arkadaş kim? Neredrn geldi? Ne zaman geldi? Nefeli? Ben niye tanimiyom nereden geldi la

Fransız. En son Bordeaux'ta oynuyordu bonservissiz aldık. Bordeaux ile 314 maça çıktı. 36 yaşında. Geçen yıl Fransa liginde 24 maçta görev aldı.

Kariyeri

Bordeaux : 314 maç
Marsilya : 83 maç
Toulouse : 43 maç
Guningamp 30 maç

Son düzenleme:
Üst Alt