Carrasso: "Galatasaray muazzam bir kulüp" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Carrasso: "Galatasaray muazzam bir kulüp"

L'Équipe: "Galatasaray'dasınız, nasıl hissediyorsunuz?"

Cédric Carrasso: "Çok mutluyum. Beni Gomis ikna etti."

Carrasso: "Beni Galatasaray'ı anlatmak için aradı. Ayrıca, üç çocuğum için İstanbul'da bir Fransız okulu olduğunu söyledi."

Carrasso: "Galatasaray inanılmaz derecede popüler bir çılgınlıkla desteklenen, muazzam bir kulüp."

L'Équipe: "Fransa'da kalmadığınıza pişman mısınız?"

Carrasso: "Hayır. Bir yıl imza atacağım. Daha fazlasını yapmak istemiyorum."

Carrasso: "Bu yaz Türkiye'den teklifler aldım. Bir kulüp bana yılda 2.2 M € teklif etti, kabul etmedim."

2.2 mevzusu doğru olabilir. Sportingle anlaştığı için kabul etmemiştir muhtemelen o iş bozulunca son anda bizi kabul etmiştir.

Carrasso: "Bu yaz Türkiye'den teklifler aldım. Bir kulüp bana yılda 2.2 M € teklif etti, kabul etmedim."

194.jpg

Musleranin eldivenini isleyen makinanin kolu bile olamaz

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kaç defa izledin de ahkam kesiyorsun. Muslera'Yı kesecek diye transfer edilmedi zaten.

2013-2014 de Muslera sakatlanmıştı Eray R.Madrid deplasmanında da oynayıp o süreçte bir sürü puan kaybetmemize sebep olmuştu.

Ligde aynısını yapmasın diye aldık adamı.

Yiğit çok boş yorum yapıyorsun.

Kaç defa izledin de ahkam kesiyorsun. Muslera'Yı kesecek diye transfer edilmedi zaten.

2013-2014 de Muslera sakatlanmıştı Eray R.Madrid deplasmanında da oynayıp o süreçte bir sürü puan kaybetmemize sebep olmuştu.

Ligde aynısını yapmasın diye aldık adamı.

Yiğit çok boş yorum yapıyorsun.
Yukardaki yoruma ithafen yorum yaptı süper zekali arkadaşım

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu adamın neden bizi tercih ettiğini hala anlamıyorum. Çoğu klüpte iyi paraya as kaleci olabilirdi. bizde aldığı para da düşük

Üst Alt