Carrusca Estudiantes'e Satıldı!


Die Estudiantes de la Plata haben den Mittelfeldspieler Marcelo Carrusca von Galatasaray Istanbul für ein Jahr ausgeliehen. Darüber hinaus sicherten sich die Argentinier eine Kaufoption auf den 25-jährigen.

https://www.transfermarkt.de/de/news/30100/carrusca-zu-estudiantes.html

Carrusca ülkesine döndü!

16marcelocarrusca.jpg


Elano transferiyle Avrupa'da gündeminin zirvesine oturmayı başaran Galatasaray'ın 25 yaşındaki Arjantinli sol kanat oyuncusu Marcelo Carrusca'nın ülkesine döndüğü ve Estudiantes de la Plata'yla 2010 yılına kadar kiralık olarak sözleşme imzaladığı bildirildi.

(Ajansspor Dış Haberler Servisi)
 
Cevap: Carrusca 1 yıllığına Estudiantes'e Kiralandı !!eski takımına gitti he. iyi bari sorun yaratmadan bu yıl da elden çıkardık...
 
Cevap: Carrusca 1 yıllığına Estudiantes'e Kiralandı !!bu adamın kontratı ne zaman doluyo yahu sürekli bi kiralanıyo vs..
 
Cevap: Carrusca 1 yıllığına Estudiantes'e Kiralandı !!Carrusca'nın Galatasaray'da varlığıyla, yokluğu bir oldu ve sonunda eski kulübü Estudiantes'e geri döndü. Estudiantes'de oynadığı 5 sezonda yıldızlaşan ve Dünya futbolunun geleceğe yönelik en büyük umutlarından birisi olan Carrusca'nın Avrupa macerasıda şimdilik bitmiş oldu. Galatasaray'a gelmeden önce Arjantin u-20 Milli Takımıyla 13 maça çıkmıştı. 17 yaşında yükseldiği A takımında ise 103 maçta forma giymiştir. Galatasaray'a geldiğinde henüz 23 yaşındaydı ve kendisiyle 5 senelik sözleşme imzalanmıştı. Galatasaray'ın amacı Carrusca'yı Dünya piyasasına sunup ondan büyük paralar kazanmaktı. Yalnız Carrusca'nın şanssızlığı Arda Turan'ın parlaması oldu. Arda formayı kapınca bir daha bırakmadı. Carrusca'da fizik, mücadele bakımından çok güçsüz bir futbolcuydu ve kendini gösterecekte fırsatı olmadı. Gerçi Carrusca Galatasaray'da oynarken başımızda Gerets, Kalli gibi futbolcudan pek anladığını düşünmediğim hocalar vardı. Bu yüzden geleceğin Maradona'sı olarak gösterilen Carrusca'dan hiç faydalanamadık. Transferi için Ülker aracı olmuştu ve bonservisini ödemişlerdi.Estudiantes'in eski 10 numarası şimdi takımına geri dönüyor. Arjantin'de belki kendini yeniden kanıtlayabilir ama bir daha Avrupa macerası yaşayacağını sanmıyorum. Geçtiğimiz sezon Cruz Azul'da da doğru dürüst futbol oynayamadı. Carrusca deyince aklımızda kalanlar Liverpool maçı ve her sezon bir takıma kiralık olarak gönderilmeye çalışılmasıdır. Kimse Galatasaray'a kötü transfer yaptı gözüyle bakamaz çünkü bu futbolcunun taliplisi çoktu. Geleceğin yıldızları arasında da olduğu için bu transferi gerçekleştirdik. Bir şanssızlığı da transferi çokgeç gerçekleşti geldiğinin ertesi günü lig maçına çıktı. Hazırlık kampında gelseydi belki alışma süreci daha çabuk olacaktı. Rijkaard döneminde ise hazırlık kampına davet edilmedi. Takımda kalabilir miydi bilmiyorum ama geçmişe baktığımda şu adamdan yararlanamadık diyeceğim. Carrusca çünkü o kadar boş bir futbolcu değil.
 
Cevap: Carrusca 1 yıllığına Estudiantes'e Satıldı!Carrusca kiralık değil bonservisiyle verilmiş:ARRUSCA TAMAMEN GİTTİBu arada, bekleneni veremediği için geçtiğimiz iki sezon Meksika'nın Cruz Azul ve Arjantin'in Estudiantes takımlarına kiralanan Arjantinli futbolcu Marcelo Carrusca'nın tamamen elden çıkarıldığı bildirildi.

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Carrusca'yı Estudiantes'e bonservisiyle birlikte verdiklerini açıkladı.

Kaynak: Hürriyet
 
Cevap: Carrusca Estudiantes'e Satıldı!Bizden uzak Allah'a yakin olsun. Hali saha topcusu. Maclarda 'ben yoruldum usta defansa geciyim' demedigi kalmisti.
 
Cevap: Carrusca Estudiantes'e Satıldı!Carrusca'yı severdim ben ama bu kadro'da yer bulması imkansız ama Yaser'i izlemektense Carrusca'yı izlemeyi tercih ederim!
 
Cevap: Carrusca Estudiantes'e Satıldı!Teknik ama çelimsiz bir topçuydu iş yapar arjantin liginde. hayırlısı olsun
 
Cevap: Carrusca Estudiantes'e Satıldı!Yabancı olmasaydı belki daha çok sabır gösterilirdi ama kontenjan sorunu nedeniyle yeteri kadar fırsat veremedik.Umarım çok başarılı olur ve dünya kupasında arjantin milli takımında yer alır.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt