Carrusca Estudiantes'e Satıldı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Carrusca Estudiantes'e Satıldı!

Cevap: Carrusca Estudiantes'e Satıldı!

şansızlığı arda'nın onun alındığı sezon parlaması oldu.

ülker almıştı diye biliyorum ben carrusca'yı, bonservisleri onlarda.

yani satılsa bile bizim bir gelirimiz olmayacak.

Hayırlı olsun kendisi için, ne kadar bizim için kötü bir transferse kendisi için de kötü bir macera olmuştur. Alındığında gelecek vadeden bir oyuncuydu, hiç gelmese muhtemelen şimdi liginin en önemli yıldızlarından biri olacaktı. Umarım yetenekleriyle doğru orantılı olarak başarılı sezonlar geçirir.

Galatasaray geçmiş yılların bozuk ve yanlış işlerini düzletmeye başladı bu sezon.Önce lincoln sonra carusca tarihe karışdılar nihayet.Yönetimin artık sadece telafuzla değil ,ortaya koyduğu ciddi adımlar ilebaşlattığı vizyon değişiminin devam edeceğini umuyorum zira geleceğin takımı ve kulübü olmak istiyorsak geçmişden ders alıp aynı şekilde geçmişde yaşadığımız kötü tecrübeleri tekrarlamamak ve düzeltmek adına ciddi atılımlar yapılması gerekmekteydi ve adnan polatla yönetimi bunu bu sezon güzelce ortaya koymaya başladı.

Gelecekde futbol şubesinin kurumsallaşması ve aslantepe stadının bitmesi ile ülkenin en güçlü takımı yine biz olacağız,işte o zaman bazılarının yapamadığı transferleri biz gerçekleştireceğiz çünki bizim vizyonumuz ülke sınırları dışına taşmış vaziyette.

Son 10 yıllık bu ekonomik buhran 1-2 yıl sonra bittiğinde bize acıda olsa çok tecrübe kazandırmış olacak ve gelecekde yeni atılımlar yapmak isterken nelere dikkat etmemiz gerektiğine dair adımlarımızı ölçüp biçerek atmamıza sebebiyet verecekdir.Bu anlamda yine biz avantajlı oalcağız.

Caruscaya yeni takımında ve hayatında başarılar dilerim.Her ne kadar fazla şans bulamadıysa ve kendini gösteremediysede en azından kendisi içinde bir tecrübe olmuşdur avrupa futbolu.

Canaydın döneminde alınan Lincoln bile bu kulübü inanılmaz zararlara uğrattı. Carrusca'da bunlardan biri ama Arjantin liginde iş yapacağını düşünüyorum.

Haberde 1 senelik kiralandı diyor. Ancak satın alma opsiyonu da verilmiş.

Ben o adamdan umutluydum be.Bir de tekrar avrupa ya dönüp parlarsa o zaman görürüz....

Sittin kere dedim, yanlis mevkide oynatildi. Carruca hic bir zaman acik olarak oynamadi. Bize geldigi sene sol tarafta eksigimiz vardi, Adnan Sezgin'de millete sol acik diye yutturdu. Karsiyaka macinda Umit'e attirdigi gol, Liverpool macindaki show'u mukemmeldi. Yolu acik olsun.

Arda o dönem parlamasaydı ve Carrusca'ya sabır gösterilseydi Arda'dan daha büyük bir yıldız kazanabilirdik

Üst Alt