Çarşı, Trabzonspor'u şampiyon ilan etti !


Beşiktaş'ın ünlü taraftar grubu Çarşı, resmi sitesinin giriş kısmından yaptığı açıklamada Trabzonspor'u şampiyon ilan etti ve kutladı.Çarşı'nın resmi sitesinde, Kazım Koyuncu'nun Trabzonspor forması giymiş fotoğrafı üzerine yazılan ''Trabzonspor'un alın teriyle kazandığı şampiyonluğu kutlarız!'' ifadesi yer aldı.Fenerbahçe ile ilgili şike iddialarının yer aldığı soruşturma daha tamamlanmamışken Çarşı'nın böyle bir hamle yapması şaşırtıcı oldu.Fenerbahçe taraftarlarının Çarşı'nın bu hareketine nasıl bir tepki vereceği ise merak konusu...9b2eab8f.jpg
 
Cevap: Çarşı, Trabzonspor'u şampiyon ilan etti !iyice şamaroğlanı oldular :D cok mantıklı güzel bir fikir dellenecek febeliler :D
 
Cevap: Çarşı, Trabzonspor'u şampiyon ilan etti !Beşiktaş'ın ünlü taraftar grubu Çarşı, resmi sitesinin giriş kısmından yaptığı açıklamada Trabzonspor'u şampiyon ilan etti ve kutladı.Çarşı'nın resmi sitesinde, Kazım Koyuncu'nun Trabzonspor forması giymiş fotoğrafı üzerine yazılan ''Trabzonspor'un alın teriyle kazandığı şampiyonluğu kutlarız!'' ifadesi yer aldı.Fenerbahçe ile ilgili şike iddialarının yer aldığı soruşturma daha tamamlanmamışken Çarşı'nın böyle bir hamle yapması şaşırtıcı oldu.Fenerbahçe taraftarlarının Çarşı'nın bu hareketine nasıl bir tepki vereceği ise merak konusu...9b2eab8f.jpgBu tür resimleri Galatasaray taraftarından bekliyordum ama hiç ses yok...
 
Cevap: Çarşı, Trabzonspor'u şampiyon ilan etti !Yönetimimize saygı nedeniyle birşeyler yapılmıyor. Malum camiadan bu yönde haber yapılmaması istendi. GSC olarak bizde düşündük. Hatta diğer forumlarlada görüşüldü. Şimdilik bekleme kararı aldık.Neyi bekliyorsunuz kardeşim.. Konuşmama kararını başkan kendisi dün bozdu.. Babamızın oğlu mu bu şikeciler? Dün nihat özdemirin tehditleri dinlenmedi mi? İşi oldubittiye getirip federasyonla kapatmaya çalışacaklar.. Tepkimizi şimdi göstermeliyiz.. Kamuoyu baskısını biz Galatasaraylılar yaratmalıyız..
 
Cevap: Çarşı, Trabzonspor'u şampiyon ilan etti !yillardir fakir kemanci gibi hep saygili olan biz olduk da ne oldu ilk derbi macinda ustumuze kaldirim taslari atildi ,uyuyadur Galatasaray !
 
Cevap: Çarşı, Trabzonspor'u şampiyon ilan etti !Neyi bekliyorsunuz kardeşim.. Konuşmama kararını başkan kendisi dün bozdu.. Babamızın oğlu mu bu şikeciler? Dün nihat özdemirin tehditleri dinlenmedi mi? İşi oldubittiye getirip federasyonla kapatmaya çalışacaklar.. Tepkimizi şimdi göstermeliyiz.. Kamuoyu baskısını biz Galatasaraylılar yaratmalıyız..
Yarın bakalım ne karar çıkacak. Onunda zamanı gelecek. Merak etmeyin bu konuyu içimizde çok konuşduk. Diğer forumlarlarda irtibata geçildi.
 
Cevap: Çarşı, Trabzonspor'u şampiyon ilan etti !bence forum olarak bizde tsnin şampiyonlugunu kutlayalım febenin aklanması icin kulis calışmaları yapanlara darbe niteliğinde olsun
 
Cevap: Çarşı, Trabzonspor'u şampiyon ilan etti !yillardir fakir kemanci gibi hep saygili olan biz olduk da ne oldu ilk derbi macinda ustumuze kaldirim taslari atildi ,uyuyadur Galatasaray !Koltuklarımıza saman konuldu.. Teknik direktörümüzün kafası yarıldı.. Cemal Nalga olayında yapılmadık şey bırakılmadı vs vs..
 
Cevap: Çarşı, Trabzonspor'u şampiyon ilan etti !Aynen biz de Ts şampiyonlugunu kutlamak istiyoruz.. Değerli yöneticiler lütfen bizim ricalarimizi gündeminize alın!!!!!
 
Cevap: Çarşı, Trabzonspor'u şampiyon ilan etti !Bence Bursa şampiyon olur.Trabzon'un temiz olduğunu hiç zannetmiyorum.
 
Cevap: Çarşı, Trabzonspor'u şampiyon ilan etti !Bence asıl konuşmamız gereken zaman şu andır.Fenerbahçe lehine bir karar verildikten sonra konuşsak yazsak çizsek kime ne faydası var ? Kararlarından gerimi dönücekler ?
 
Cevap: Çarşı, Trabzonspor'u şampiyon ilan etti !Eziklik bu olsa gerek.. çarsiyi falan adam yerine koymayin beyler, bunlar sürekli kiviriyor..
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt