Çarşı = Yapmacık Taraftar Grubu


Ben hayatimda bunlar kadar yapmacik, fake, sirin gözükmeye calisan bir taraftar grubu gormedim. Depremden 40 gün sonra, sirf derbi diye 'örnek' olmak için 65'de soyunmalar,vs,vs.Ama maçta nolduysa birden gerçek yuzleri ortaya çikti.

Eboue'ye yapilan irkçi tezahuratlar Carsi'nin gerçek yuzunu gostermistir umarim aramizdaki çarsi lovers'lara ders olmusturSon olarak:

n62900463213650996657.jpg


arneonazileredekaraj1.png
:2aloh1::2aloh1::2aloh1::2aloh1::2aloh1::2aloh1:Tartisin
 
Cevap: Çarşı = yapmacik taraftar grubuBeşiktaş'tan artık Fenerbahçe kadar nefret etmemi sağlayan etkendir. :005:
 
Cevap: Çarşı = yapmacik taraftar grubuBen biliyodum zaten. Ama Insanlarin 95%i Carsi lovers olduklarindan utandim söylemeye.
 
Cevap: Çarşı = yapmacik taraftar grubunapıyosunuz nasıl mükemmel bir topluluksunuz helal olsun size
 
Cevap: Çarşı = Yapmacık taraftar grubuÇarşı karaktersizler topluluğu kimse kusura bakmasın bu kadar karakter yoksunu bir taraftar topluluğu ancak toplanır.
 
Cevap: Çarşı = Yapmacık taraftar grubuHülya avşar'ı geçtiler ama medyada en çok haber olanlar arasında. tebrik ediyorum. Göz kapaklarımla alkışlıyorum kendilerini
 
Cevap: Çarşı = Yapmacık taraftar grubuOnlar önce aylarca Demirören yeter diye bağırıp seçimden bir önceki gece başkanın elini öpüp anında taraf değiştirmelerini açıklasınlar.
 
Cevap: Çarşı = Yapmacık taraftar grubuAvrupa maçlarında dikkat edin sırf yabancı ''auuvvv'' desin diye k*çlarını başlarını oynata oynata şov girl gibi saçma sapan hareketlerle bağırıp çağıran bir topluluk.Tribüne oynamak diye bir laf var ya bu Çarşıdaki tinerci boys da aynen tribüne oynuyor.
 
Cevap: Çarşı = Yapmacık taraftar grubukarakter konusunda o aşağıladığımız düşmanımız olan fb taraftarlarının b.ku olamazlar bu yüzden diyoruz işte rakibimiz bjk olacağına milyon kere fb olsun
 
Cevap: Çarşı = Yapmacık taraftar grubu90 dakikanın en az 20-25 inde hem takımımıza hem oyuncularımıza ana bacı düz gitti bu süper taraftar topluluğu.dünya kadar yabancı madde attılar sahaya.federasyon ceza verebilecek mi beşiktaş'a bakalım.galatasaray'ın sahasında olsa şu olaylar en az 2 maç ceza verirlerdi bize.bakalım federasyon ne yapacak.
 
Cevap: Çarşı = Yapmacık taraftar grubuŞerefsizler topluluğu bi arkadaşım var çarşıdan biliyodum ne mal olduklarını zaten hepsi aynı.
 
Cevap: Çarşı = Yapmacık taraftar grubuAslında Çarşı soyunarak Van'a değil Hilal Cebeci'ye mesaj gönderdi.
 
Cevap: Çarşı = Yapmacık taraftar grubuBJK de FB gibi kendinden nefret ettirmesin.Çarşı bunun için özür dilesin. 2 camianın arası sırf bu olaydan açılmasın.
 
Üst Alt