Çarşı = Yapmacık Taraftar Grubu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çarşı = Yapmacık Taraftar Grubu

Ben hayatimda bunlar kadar yapmacik, fake, sirin gözükmeye calisan bir taraftar grubu gormedim. Depremden 40 gün sonra, sirf derbi diye 'örnek' olmak için 65'de soyunmalar,vs,vs.

Ama maçta nolduysa birden gerçek yuzleri ortaya çikti.

Eboue'ye yapilan irkçi tezahuratlar Carsi'nin gerçek yuzunu gostermistir umarim aramizdaki çarsi lovers'lara ders olmustur

Son olarak:

n62900463213650996657.jpg

arneonazileredekaraj1.png

:2aloh1::2aloh1::2aloh1::2aloh1::2aloh1::2aloh1:

Tartisin

Cevap: Çarşı = yapmacik taraftar grubu

Beşiktaş'tan artık Fenerbahçe kadar nefret etmemi sağlayan etkendir. :005:

Ben biliyodum zaten. Ama Insanlarin 95%i Carsi lovers olduklarindan utandim söylemeye.

napıyosunuz nasıl mükemmel bir topluluksunuz helal olsun size

Cevap: Çarşı = Yapmacık taraftar grubu

Çarşı karaktersizler topluluğu kimse kusura bakmasın bu kadar karakter yoksunu bir taraftar topluluğu ancak toplanır.

Hülya avşar'ı geçtiler ama medyada en çok haber olanlar arasında. tebrik ediyorum. Göz kapaklarımla alkışlıyorum kendilerini

Onlar önce aylarca Demirören yeter diye bağırıp seçimden bir önceki gece başkanın elini öpüp anında taraf değiştirmelerini açıklasınlar.

Avrupa maçlarında dikkat edin sırf yabancı ''auuvvv'' desin diye k*çlarını başlarını oynata oynata şov girl gibi saçma sapan hareketlerle bağırıp çağıran bir topluluk.

Tribüne oynamak diye bir laf var ya bu Çarşıdaki tinerci boys da aynen tribüne oynuyor.

karakter konusunda o aşağıladığımız düşmanımız olan fb taraftarlarının b.ku olamazlar bu yüzden diyoruz işte rakibimiz bjk olacağına milyon kere fb olsun

90 dakikanın en az 20-25 inde hem takımımıza hem oyuncularımıza ana bacı düz gitti bu süper taraftar topluluğu.dünya kadar yabancı madde attılar sahaya.federasyon ceza verebilecek mi beşiktaş'a bakalım.galatasaray'ın sahasında olsa şu olaylar en az 2 maç ceza verirlerdi bize.bakalım federasyon ne yapacak.

Şerefsizler topluluğu bi arkadaşım var çarşıdan biliyodum ne mal olduklarını zaten hepsi aynı.

Aslında Çarşı soyunarak Van'a değil Hilal Cebeci'ye mesaj gönderdi.

BJK de FB gibi kendinden nefret ettirmesin.

Çarşı bunun için özür dilesin. 2 camianın arası sırf bu olaydan açılmasın.

Üst Alt