Çarşı'dan Fener'i kızdıracak espri


Beşiktaş taraftarı, uzun yıllardır Türkiye Kupası'nı alamayan Fenerbahçe'yi kızdıracak bir gönderme yaptı.carsi.jpeg
49.Türkiye Kupası'nda Beşiktaş'ın İstanbul BŞB'yi penaltılar sonucunda 6-5 yenerek kupayı müzesine götürmesinin ardından taraftarlar büyük sevinç yaşadı.

FENER'İ KIZDIRACAK AFİŞBeşiktaş'ın bir numaralı taraftar grubu Çarşı da, internet sitesinin girişine "Yıl 1982. O gün Beşiktaşlı doğanlar, bugün 8. kupayı kaldırdı. Anlayana" şeklinde Fenerbahçe'yi hedef alan bir görsel hazırladı. Hatırlanacağı gibi Fenerbahçe 29 yıldır Türkiye Kupası'nı kazanamıyor.

AZİZ BAŞKAN NİYE BİZ ALAMADIKTaraftarlar arasında dolaşan diğer bir espride de Devlet Bahçeli'nin internette tıklanma rekoru kıran 'Pöskevit' sözlerine gönderme yapılarak espri üretildi. Kupa alıyorlar, kutluyorlar, şakalaşıyorlar. Bizim de kupamız olsa biz de kutlasak. Aziz Başkan, biz niye alamadık bizde niye kupa yok.
 
Cevap: Çarşı'dan Fener'i kızdıracak espriBir de Beşiktaş büyük kulüp değil deyince kızarlar. Yaw adamlar kazandıkları kupadan çok Fenerbahçe'nin kazanamayışına seviniyorlar. :D İnsan kupayı kutlar, bunlar Fenerbahçe'ye laf sokma derdindeler. Eziklikten başka bir şey değil yaptıkları. :)
 
Cevap: Çarşı'dan Fener'i kızdıracak espriBir de Beşiktaş büyük kulüp değil deyince kızarlar. Yaw adamlar kazandıkları kupadan çok Fenerbahçe'nin kazanamayışına seviniyorlar. :D İnsan kupayı kutlar, bunlar Fenerbahçe'ye laf sokma derdindeler. Eziklikten başka bir şey değil yaptıkları. :)4-5 gün önce Aziz Yıldırım'ın yaptığı gibi mi? Ya da Antu'nun yaptıkları gibi mi?
 
Cevap: Çarşı'dan Fener'i kızdıracak espriSen aldığın kupaya sevinsene kardeşim ne istiyorsun Fenerbahçe'den.
 
Cevap: Çarşı'dan Fener'i kızdıracak espriBursa ve bjk'yi görmek istemiyorum vallahi bunlar zarardan başka bir şey değil :D seviyesizlik bunlarda, cehalet bunlarda:DBi de üstüüüün medyamız bunlar adam gibi adam masalı yazmaya çalışıyor.
 
Cevap: Çarşı'dan Fener'i kızdıracak espriEziklikle alakası yok. Rakibine gönderme yapmak için aldı sanki kupayı. Hem sevinir hem de laf sokar. Gayet doğal.Ayrıca Murat Menemen kardeşim ilk sayfada akmış resmen.
 
Cevap: Çarşı'dan Fener'i kızdıracak espri4-5 gün önce Aziz Yıldırım'ın yaptığı gibi mi? Ya da Antu'nun yaptıkları gibi mi?Yok. Fenerbahçe şampiyon olunca "heveleveeee yine Beşiktaş şampyion olamadı heveleeeee" diye dalga geçersek, o zaman aynı örnek olur.Aziz Yıldırım o lafı borçlardan bahsederken söyledi, antu'nun Galatasaray ile ilgili görselleri de Galatasaray galibiyetlerinden sonra oluyor ki çok normal. Siz de bize karşı başarılı sonuç aldığınız zaman kutlamanız çok normal.Uzun lafın kısası; iki ezeli rakibin karşılaşmasından galip çıkanın diğerine sataşması normal, ama kazandığı şampiyonlukta rakibi ortada olmadığı halde ona sataşmak eziklik göstergesidir sadece.
 
Cevap: Çarşı'dan Fener'i kızdıracak espriYok. Fenerbahçe şampiyon olunca "heveleveeee yine Beşiktaş şampyion olamadı heveleeeee" diye dalga geçersek, o zaman aynı örnek olur.Aziz Yıldırım o lafı borçlardan bahsederken söyledi, antu'nun Galatasaray ile ilgili görselleri de Galatasaray galibiyetlerinden sonra oluyor ki çok normal. Siz de bize karşı başarılı sonuç aldığınız zaman kutlamanız çok normal.Uzun lafın kısası; iki ezeli rakibin karşılaşmasından galip çıkanın diğerine sataşması normal, ama kazandığı şampiyonlukta rakibi ortada olmadığı halde ona sataşmak eziklik göstergesidir sadece.Konuyu tamamen saptırıyorsun. Sizi şampiyon olduğunuz zaman göreceğiz. İlk önce kendinize bakıp, ondan sonra yazacaksınız. Ben burada Beşiktaşlıların avukatı değilim. Ama gerçek bu..
 
Cevap: Çarşı'dan Fener'i kızdıracak espriYok. Fenerbahçe şampiyon olunca "heveleveeee yine Beşiktaş şampyion olamadı heveleeeee" diye dalga geçersek, o zaman aynı örnek olur.Aziz Yıldırım o lafı borçlardan bahsederken söyledi, antu'nun Galatasaray ile ilgili görselleri de Galatasaray galibiyetlerinden sonra oluyor ki çok normal. Siz de bize karşı başarılı sonuç aldığınız zaman kutlamanız çok normal.Uzun lafın kısası; iki ezeli rakibin karşılaşmasından galip çıkanın diğerine sataşması normal, ama kazandığı şampiyonlukta rakibi ortada olmadığı halde ona sataşmak eziklik göstergesidir sadece.Galatasaray UEFA kupasını aldığında tesadüf demek nedir ? :)
 
Cevap: Çarşı'dan Fener'i kızdıracak espriFenerbahçe şampiyonluğa gidiyor,Beşiktaş Türkiye Kupasını aldı.Dalga geçmesi gereken biri varsa buda Fenerbahçe olmalı.Yinede büyütmemek lazım.Rekabette bu tür sataşmalar olacak :)
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt