Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı

Cevap: Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı ve Bjk Camiasının Ezikliği

örnek görmek istiyorsan gir eziklerin forumuna bak. okadarda erinme. lafın arkasında dur ne anlama geliyor bende anlamadım

Ne düşünürseniz düşünün,beni bağlamaz.2007'deki bir pankartla şike olaylarını bağdaştırmanız,taraftarın FB'ye yalakalık yaptığını söylemeniz garibime gitti.Ayrıca bana diyeceğine sen bakta gör oradaki tepkileri :)

Fb'nin şike olayı ile ilgili bir tane intro gördün mü forumlarında? Bjk'yi çok seviyorsun galiba?

İntro yayınlanmayınca o kadar tepki boş oluyor yani.:p Neyse beyler iyi geceler.Allah akıl fikir versin size.

Ne düşünürseniz düşünün,beni bağlamaz.2007'deki bir pankartla şike olaylarını bağdaştırmanız,taraftarın FB'ye yalakalık yaptığını söylemeniz garibime gitti.Ayrıca bana diyeceğine sen bakta gör oradaki tepkileri :)

Zaten Çarşı grubunun ileri derece Galatasaray düşmanı olduğu konusunda neredeyse tüm forum hemfikiriz. Fb yalakası olduklarını da örneklerle ortaya koyuyorum. Gücüne giden nedir?

Edit: Mesajlarına baktım, sen zaten Bjk'liymişsin.

Zaten Çarşı grubunun ileri derece Galatasaray düşmanı olduğu konusunda neredeyse tüm forum hemfikiriz. Fb yalakası olduklarını da örneklerle ortaya koyuyorum. Gücüne giden nedir?

Örnek dediğin şey 2007'deki bir pankart Allah aşkına.Aklın eriyor mu ? :asd:

çarşı denen capulcu topluluk fb yalakası olmadıgını bilmeyen yoktur herhalde. sinan engin gibi bir kazma bile azizin adamıymış. bunlar klupce yalakalar taraftar ve yönetim olarak.

Ersin hocam sapla samanı karıştırmayak bence, besiktas taraftarıda bu durumdan hoşnut değil ama iş çarşıda bitiyor, onlar tepki koymadıkca, çoğunluğada izin vermeyeceklerdir, stadda tepki olursa emin ol sustururlar müsade etmezler.sebebide malum tüpgazcı

ozaman 2007de yalakasıydı 2011de bıraktı yalakalığımı ?

Ali Kaplan isimli arkadaşımızın yazdığı yazıyı kopyalıyorum aynen:

"buda acaba Sinan Engin Adnan Aybaba gibi Fenerli mi? Cok merak ediyorum, son zamanlarda cok var bunlarda böyle Fenerliler.

Sinan Engin

Ertem Sener

Faik Isik

Emin Özkurt

Adnan Aybaba

aklima gelenler."

Beyler bu olay 5 yıl önceki bi pankartla olmaz.Saçmalamayın lütfen.En basit şekilde bende bu* resmi koyar aynı şeyleri söylerim.Mantıklı geliyor mu ? Hadi forzada bu tip bir destek mesajı görsem neyse diyeceğimde,onlarda tepkili.Lafının arkasında dur derken bunu kastediyorum,oradan FB yalakalığı tadında bir yorum bul tamam haklısın diyeceğim.

*https://www.oha.gen.tr/wp-content/uploads/gs-fb-dostluk.jpg

Faik Işık, Sinan Engin, Adnan Aybaba, Ertem Şener, Emin Özkurt vs. bjk taraftarı değil mi bunlar? Bakın nasıl da fb köpekliği yapıyorlar medyada. Neden? Çünkü her bjk'li gizli fenerbahçelidir.

Turan cımbızla uğraşmayı bırak, konuyu saptırma, forza üye alımı yapmıyor mu? takımının duruşunu orda sergile.

Beyler bu olay 5 yıl önceki bi pankartla olmaz.Saçmalamayın lütfen.En basit şekilde bende bu* resmi koyar aynı şeyleri söylerim.Mantıklı geliyor mu ? Hadi forzada bu tip bir destek mesajı görsem neyse diyeceğimde,onlarda tepkili.Lafının arkasında dur derken bunu kastediyorum,oradan FB yalakalığı tadında bir yorum bul tamam haklısın diyeceğim.

arkadas ne oldugu belirsiz bir iki taraftar kılıklı insanlar koca tribünde acılan pankartı nasıl bir tutabiliyorsun hayret. 2007de yalakaydık 2011de değilmiyiz diyorsun bir bjkli olarak yani onumu anlayalım?

Beyler bu olay 5 yıl önceki bi pankartla olmaz.Saçmalamayın lütfen.En basit şekilde bende bu* resmi koyar aynı şeyleri söylerim.Mantıklı geliyor mu ? Hadi forzada bu tip bir destek mesajı görsem neyse diyeceğimde,onlarda tepkili.Lafının arkasında dur derken bunu kastediyorum,oradan FB yalakalığı tadında bir yorum yok tamam haklısın diyeceğim.

Burada 3 tane Galatasaray forması giyen fb'linin yaptığı numarayla, tüm tribünün yaptığı hareketi bir tutamazsın. Çarşı forumunda sık sık okuyoruz, "fb bizim dostumuz, asıl düşmanımız Galatasaray, nefretimsin Galatasaray" tadında iletileri. Bize kargaları anlatma.

Cevap: Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı

Bjk camiasının ezikliği cuk diye oturmuştu,kaldı ki resmen destek veriyorlar madde değişikliğine, editlenmesi yanlış olmuş.

Turan cımbızla uğraşmayı bırak, konuyu saptırma, forza üye alımı yapmıyor mu? takımının duruşunu orda sergile.

Usta bunun duruş zımbırtısıyla falan alakası yok.İnadına tuzum olsun,laf atayım demeyen herkes görür zaten bu konudaki desteksiz mesajı.Forzada Galatasaray'a sallanan,Ankaragücü olayını ortaya döken mesajlar ne kadar saçma ve boşsa bu konuda öyle.Aziz parayı basıp adam alıyor.Aldığı adam X takımlıysa tamam X takımı yalaka.Bundan bahsediyorum ben.Maşallah arkadaş kayıtsız şartsız suçlama niyetinde.

Burada 3 tane Galatasaray forması giyen fb'linin yaptığı numarayla, tüm tribünün yaptığı hareketi bir tutamazsın. Çarşı forumunda sık sık okuyoruz, "fb bizim dostumuz, asıl düşmanımız Galatasaray, nefretimsin Galatasaray" tadında iletileri. Bize kargaları anlatma.

"fb bizim dostumuz, asıl düşmanımız Galatasaray, nefretimsin Galatasaray"

Böyle bir mesajı bul,FB formasıyla donsuz dolaşmayan ne olsun.Şizofrene bağladın be Ersin kardeşim.Cidden bul o mesajlardan birini.FB'ye dost diyen adamı yerler hangi sitede olursa olsun.

Böyle bir mesajı bul,FB formasıyla donsuz dolaşmayan ne olsun.Şizofrene bağladın be Ersin kardeşim.Cidden bul o mesajlardan birini.FB'ye dost diyen adamı yerler hangi sitede olursa olsun.

dostum senin dünyadan haberin yok, forzada hiç takılmadığın belli , tonlarca var böyle mesajlar , bak yine diyorum herşeye cevap vermesen iyi olur, burda bjk ile dostluk temelleri atmıyoruz, konu sapmasın.

Usta bunun duruş zımbırtısıyla falan alakası yok.İnadına tuzum olsun,laf atayım demeyen herkes görür zaten bu konudaki desteksiz mesajı.Forzada Galatasaray'a sallanan,Ankaragücü olayını ortaya döken mesajlar ne kadar saçma ve boşsa bu konuda öyle.Aziz parayı basıp adam alıyor.Aldığı adam X takımlıysa tamam X takımı yalaka.Bundan bahsediyorum ben.Maşallah arkadaş kayıtsız şartsız suçlama niyetinde.

Çarşı forumlarındaki "Fb aslında iyi takım, dostumuz... Galatasaray ise ezeli düşmanımız. Şerefsizsin Galatasaray, nefretimsin Galatasaray" tarzı mesajları bana açıklar mısın?

Ne bulacağım yahu her gün görüyorum. Kör müsün sen? Okumuyor musun hiç kendi forumunu?

Üst Alt